طرح هدف رو بزن

طرح هدف رو بزن (*1000#)

در این درگاه طرح های مکالمه همراهی، اینترنت همراهی  با قیمت مناسب و مقرون به صرفه به مشترکین ارائه می­ گردد. در ادامه توضیحات بیشتر مربوط به هریک از این طرح ها آمده است.

1- مکالمه همراهی

در طرح مکالمه همراهی به هریک از مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول یک بسته مکالمه یک ماهه، متناسب با الگوی مصرف وی شامل دقایق مشخصی از مکالمه درون شبکه (همراه اول و تلفن ثابت) با قیمتی ویژه و مقرون به صرفه پیشنهاد می شود. مشترکین همراه اول می توانند با شماره گیری *1000*1# بسته مکالمه همراهی خود را رویت نموده و پس از تایید، آن را فعال نمایند.

لازم به ذکر است بسته مکالمه همراهی فاقد رزرو است.

2- اینترنت ویژه :

این طرح شامل دو بخش است:

1- اینترنت همراهی(جدید):

در طرح اینترنت همراهی به هریک از مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول بسته اینترنت مختص وی (متناسب با الگوی مصرف وی) از نوع آلفا+ با سرعت بدون مرز، با قیمتی مقرون به صرفه پیشنهاد می ­شود. مشترکین همراه اول می توانند با شماره گیری *1000*21# بسته اینترنت همراهی خود را رویت نموده و پس از تایید، آن را فعال نمایند.

  • این طرح مختص کلیه مشترکین دایمی و اعتباری است.
  • بسته های اینترنت همراهی از نوع آلفا+ هستند.
  • بسته ی رزرو بسته های اینترنت همراهی، بسته ی آلفا+ 30 روزه با حجم 2گیگ + 2 گیگ هدیه ی شبانه + 2گیگ وای فای اول به قیمت 12,000 تومان می باشد. مگر آنکه مشترک اقدام به رزرو و یا خرید بسته ی دیگر و یا لغو تمدید خودکار کرده باشد.
  • پس از اتمام حجمی یا زمانی بسته ، محدودیتی در تعداد دفعات خرید مجدد بسته همراهی در همان ماه وجود ندارد. حتی مشترک می تواند پیش از اتمام بسته اینترنت همراهی در حال مصرف، بسته هدف موجود در *1000# را رزرو نماید.
  • بسته های اینترنت همراهی هم شامل مشترکین فعلی است و هم مشترکین جدید و مشترکینی که به شبکه همراه اول ترابرد می کنند را شامل می­ شود.
  • بسته پیشنهادی به مشترکین بنا به الگوی مصرف آن­ها به صورت ماهانه به روز می­ گردد.
  • جهت استعلام بسته های اینترنت همراهی کد *100*0# را شماره گیری نمایید.

درگاه ارتباطی

کدهای دستوری مربوط به درگاه *1000# ، در جدول زیر آمده است:

درگاه ارتباطی
سرویس کد (USSD)
منوی ابتدایی *1000#
مکالمه همراهی *1000*1#
اینترنت ویژه *1000*2#
اینترنت همراهی *1000*21#
استعلام *1000*0#
راهنما *1000*9#

قوانین کلی

مبلغ بسته های مکالمه و اینترنت برای مشترکین اعتباری ، از اعتبار ایشان کسر می گردد و برای مشترکین دائمی، در صورتحساب دوره منظور می‌گردد.

مشترکین می توانند بسته مکالمه همراهی و اینترنت همراهی  را به صورت همزمان فعال نمایند.