سوالات متداول - ثبت نام اينترنتي

سوال 1. روش پرداخت وجه در ثبت نام گلچین چگونه است؟
سوال 2. مهلت پرداخت وجه ثبت نام چه مدت می باشد؟
سوال 3. چگونه مي توان از موفقيت آميز بودن ثبت نام اينترنتي مطمئن شد؟
سوال 4. روش دریافت سیم کارت ثبت نام اینترنتی چگونه می باشد؟

 

پاسخ 1 : متقاضیان پس از انجام ثبت نام و دریافت شناسه قبض و پرداخت می توانند وجه مربوطه را از طریق اینترنت ،عابر بانک ،POS، تلفن بانک و... از طریق گزینه پرداخت قبوض تلفن همراه درگاه بانکی مربوطه پرداخت نمایند.
پاسخ 2 : ‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎ از زمان پایان ثبت نام ،متقاضی 24 ساعت مهلت دارد وجه مربوطه را پرداخت نماید در غیر این صورت امتیاز خط خریداری شده لغو می شود .لذا متقاضی به این نکته توجه داشته باشد که در صورتیکه از زمان ثبت نام 24 ساعت گذشته به هیچ عنوان وجه ثبت نام را پرداخت ننماید.
پاسخ 3 : پس ‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎از انجام ثبت نام ،در قسمت پیگیری در لینک ثبت نام اینترنتی سیم کارت متقاضی می تواند با وارد کردن کد ملی و کد پستی ، اطلاعات ثبت نامی مثل شماره سریال و کد فعالسازی و شناسه قبض و پرداخت خود را دریافت نماید و در صورت موفق بودن پرداخت وجه پیغام آماده تکمیل ثبت نام در دفاتر خصوصی نمایش داده می شود. در صورتیکه مشترک هنگام ثبت نام ایمیل خود را وارد کرده باشد اطلاعات ثبت نام به ایمیل مربوطه ارسال می شود.
پاسخ4 : سیم کارت ثبت نامی پس از پرداخت وجه در موعد مقرر و دریافت پیامک وصولی در کلیه دفاتر خدمات ارتباطی شهر مربوطه با ارائه شماره سریال ثبت نام و کدفعالسازی و احراز هویت قابل دریافت می باشد.