نرم افزار موبازی

موبازی

شبکه اجتماعی ایرانی بازیهای موبایل

 

موبازی محلی برای گردهمایی علاقمندان بازی های موبایلی است. کاربران در موبازی می توانند بازی هایی که انجام می دهند را با دوستانشان به اشتراک بگذارند و همچنین از بازی های انجام شده توسط دوستانشان مطلع شوند. کاربران موبازی لذت و هیجان بازیهای موبایلی را در کنار دوستانشان تجربه  می کنند و در کنار آن ها بهترین بازی ها را می یابند.

این پایگاه بازی یا Game Center مکانی است که در آن کاربران می توانند تجربه ای اجتماعی را در رابطه با بازی های محبوبشان به دست آورند.کاربران در موبازی می توانند امتیازات خود را با دوستانشان به اشتراک بگذارند، از جدید ترین بازی ها از طریق دوستانشان مطلع شوند و با کامل کردن مراحل، تالار افتخارات خود را کامل نمایند.

 

ثبت نام در موبازی

اگر پیش از این در موبازی عضو نبوده اید، می توانید با وارد کردن اطلاعات ساده ای مثل نام کاربری دلخواهتان، آدرس پست الکترونیک ، نام و نام خانوادگی و رمز عبور ثبت نام تان را شروع کنید.

موبازی حساب کاربری شما را با شماره تلفن همراهی که هنگام ثبت نام باید ارائه دهید، به صورت خودکار و از طریق ارسال یک پیامک رمز نگاری شده ، فعال سازی می کند و پس از آن با ورود موفق به برنامه ، می توانید از همه امکانات آن مثل ثبت امتیاز، دستاوردها و انجام خرید های درون برنامه ای استفاده کنید.

 

 

 

تایم لاین:

اولین صفحه ای که پس از ورود به موبازی آن را مشاهده می کنید، تایم لاین است ؛ جاییکه می توانید ببینید دوستان شما و سایر کاربران موبازی سرگرم انجام چه بازی هایی هستند.

هم چنین میتوانید به راحتی به پروفایل کاربران مختلف سر بزنید ، دستاوردها و امتیازات آنها را ببینید. با بازی های جدید و محبوب آشنا شوید و به آنها دسترسی پیدا کنید.

می توانید در هر زمان جدید ترین فعالیت های بازی دوستانتان یا سایر کاربران موبازی را با انتخاب گزینه بروز رسانی از نوار بالایی برنامه ، دریافت کنید.

هم چنین میانبرهایی برای دسترسی به موبوکاپ ها و اعلان ها (notifications ) نیز در همین قسمت، قرار داده شده است.

 

 

منو اصلی:

منوی اصلی برنامه ، به صورت بازشونده (Sliding) امکان دسترسی به بخش های مختلف موبازی را برای شما فراهم می کند.

در صورتیکه با موفقیت وارد موبازی شده باشید، در بالاترین قسمت این منو، میتوانید نام کاربری و عکس پروفایل خود را مشاهده کنید. به همین ترتیب سایر گزینه های این منو، شما را به بخش های مختلف اپلیکیشن به صورت زیر هدایت می کنند :

 

 

 

تنظیمات:

کاربران موبازی ، میتوانند تنظیمات پروفایل خود را از طریق گزینه تنظیمات که از منوی اصلی برنامه قابل دسترسی است، مشاهده و در صورت نیاز آن را تغییر دهند.

قابلیت های مهمی مثل :

  • .امکان تغییر عکس پروفایل
  • .امکان تغییر نام و نام خانوادگی و سن
  • .امکان تغییر آدرس پست الکترونیک
  • .امکان تغییر تنظیمات حریم خصوصی

برای کاربران فراهم شده است. تنظیمات حریم خصوصی به معنی نحوه انتشار و مشاهده اطلاعات پروفایل کاربری شما برای سایر کاربران موبازی است.

 

 

 

پروفایل کاربر:

پروفایل کاربر یکی از مهم ترین بخش های اپلیکیشن موبازی است که در آن همه اطلاعات مربوط به یک کاربر به ترتیب زیر قابل مشاهده است :

  1. 1-آخرین بازی های انجام شده توسط کاربر همراه با امکان مشاهده همه بازی های انجام شده توسط وی
  2. 2-دستاوردهای کسب شده توسط کاربر ؛ این دستاوردها ، مدال ها و جایزه هایی است که یک کاربر در بازی های مختلف کسب کرده است. هم چنین امکان مشاهده همه دستاوردهای کسب شده نیز از این بخش امکان پذیر است.
  3. 3-دیوار نوشته ها :

دیوار ، جایی است که کاربران میتوانند در آن با هم گفتگو کنند. دیدگاه ها، سوالات و پاسخ های خود را مطرح کنند یا سایر کاربران را به چالش دعوت کنند.

 

 

 

پروفایل بازی:

بازی ها هم مثل کاربرها، یک صفحه اختصاصی پروفایل دارند که همه اطلاعات مربوط به آنها مثل نام، توضیحات و تصاویر همراه با امکان دانلود، اجرا ، پیشنهاد به دوستان یا نوشتن نظرات و دیدگاه ها در آن فراهم شده است.

 

 

موبوکاپ:

موبوکاپ ، محل رقابت کاربران موبازی با یکدیگر است. در این صفحه میتوانید بازی هایی که برای آنها لیگ در حال برگزاری است را مشاهده کنید. میتوانید با دانلود و بازی کردن بازی های لیگ دار، امتیاز خود را با سایر بازیکنان به اشتراک بگذارید و در جدول امتیازات دیده شوید.

 

 

تخته امتیاز:

با انتخاب هر یک از لیگ های در حال برگزاری ، میتوانید جدول برترین های این بازی را از ابتدای برگزاری لیگ ، مشاهده کنید.

این جدول شامل فهرستی از بازیکنان و امتیازات کسب شده توسط آنها همراه با رتبه کلی آنها در بین بازیکنان است.

 

 

دعوت از دوستان:

موبازی یک شبکه اجتماعی و محلی برای پیدا کردن دوستان جدیدی است که علایق و سرگرمی های مشترکی با شما دارند. شما می توانید در منوی اصلی برنامه و با استفاده از گزینه دوستان من، دوستانتان را در موبازی ببینید.

هم چنین موبازی میتواند به صورت هوشمند دوستان شما را در موبازی پیدا و امکان دسترسی به آنها را برای شما فراهم کند. هم چنین می توانید هر کسی را که دوست دارید به موبازی دعوت کنید !

 

 

صندوق پیام: 

صندوق پیام ها نیز که از منوی اصلی برنامه قابل دسترسی است، محل مشاهده پیام های خصوصی تبادل شده بین شما و دوستانتان است.

 

 

اطلاع رسانی:

موبازی در مورد اتفاقات مختلفی که در مورد شما و دوستانتان اتفاق می افتد به شما اطلاع رسانی می کند. این اطلاع رسانی ها شامل موارد زیر هستند :

  1. 1-دریافت درخواست دوستی از یک کاربر دیگر
  2. 2-تایید / رد شدن درخواست دوستی که به کاربر دیگری داده اید.
  3. 3-دریافت پیام خصوصی جدید

نوشته شدن مطلب جدید در دیوار پروفایل شما

 

 

 

پاسخگو:

 هر زمان که سوال یا درخواست جدید داشتید یا در مورد مسئله خاصی نیاز به پشتیبانی داشتید، می توانید از طریق پاسخگو که کاربران پشتیبان و دوست همه کاربران موبازی است ، آن را مطرح و پیگیری کنید.

هم چنین می توانید نظرات و دیدگاه های مطرح شده توسط سایر کاربران در پروفایل پاسخگو را مشاهده و مطالعه کنید.

سایر راهنمایی ها و اطلاعیه های رسانی های عمومی نیز از طریق همین صفحه در اختیار کاربران قرار می گیرد.

 

 

 

دانلود نرم افزار موبازی

 

 

 

 

 

مشاهده  راهنمای اپلیکیشن موبازی و نحوه نصب و استفاده از آن

حجم : 470کیلو بایت