طرح هدف رو بزن

طرح هدف رو بزن

در این درگاه طرح های مکالمه همراهی و اینترنت همراهی با قیمت مناسب و مقرون به صرفه به مشترکین ارائه می­ گردد. در ادامه توضیحات بیشتر مربوط به هریک از این طرح ها آمده است.

1- مکالمه همراهی

در طرح مکالمه همراهی به هریک از مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول یک بسته مکالمه یک ماهه، متناسب با الگوی مصرف وی شامل دقایق مشخصی از مکالمه درون شبکه (همراه اول و تلفن ثابت) با قیمتی ویژه و مقرون به صرفه پیشنهاد می شود. مشترکین همراه اول می توانند با شماره گیری *1000*1# بسته مکالمه همراهی خود را رویت نموده و پس از تایید، آن را فعال نمایند.

لازم به ذکر است بسته مکالمه همراهی فاقد رزرو است.

2- اینترنت همراهی:

در طرح اینترنت همراهی به هریک از مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول بسته اینترنت مختص وی (متناسب با الگوی مصرف وی) از نوع آلفا+ با سرعت بدون مرز، با قیمتی مقرون به صرفه پیشنهاد می ­شود. مشترکین همراه اول می توانند با شماره گیری *100*62# بسته اینترنت همراهی خود را رویت نموده و پس از تایید، آن را فعال نمایند.

  • این طرح مختص کلیه مشترکین دایمی و اعتباری است.
  • بسته های اینترنت همراهی از نوع آلفا+ هستند.
  • بسته ی رزرو بسته های اینترنت همراهی، بسته ی آلفا+ ۳۰ روزه با حجم ۲ گیگ + 200 مگ هدیه صبحانت به قیمت 13900 تومان می باشد. مگر آنکه مشترک اقدام به رزرو و یا خرید بسته ی دیگر و یا لغو تمدید خودکار کرده باشد.
  • پس از اتمام حجمی یا زمانی بسته ، محدودیتی در تعداد دفعات خرید مجدد بسته همراهی در همان ماه وجود ندارد. حتی مشترک می تواند پیش از اتمام بسته اینترنت همراهی در حال مصرف، بسته هدف موجود در *100*62# را رزرو نماید.
  • بسته های اینترنت همراهی هم شامل مشترکین فعلی است و هم مشترکین جدید و مشترکینی که به شبکه همراه اول ترابرد می کنند را شامل می­ شود.
  • بسته پیشنهادی به مشترکین بنا به الگوی مصرف آن­ها به صورت ماهانه به روز می­ گردد.
  • جهت استعلام بسته های اینترنت همراهی کد *100*10# را شماره گیری نمایید. 

3- پیامک همراهی:
در این طرح نیز مشابه طرح‌های مکالمه و اینترنت همراهی، به هریک از مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول بر اساس الگوی مصرف ایشان ، بسته مختص به آن ها با قیمتی مقرون به صرفه پیشنهاد داده می‌شود. مشترکین می توانند با شماره گیری *1000*41# بسته پیشنهادی خود را مشاهده و فعال نمایند. لازم به ذکر است بسته های پیامک همراهی رزرو خودکار ندارند اما امکان رزرو بسته توسط مشترک وجود دارد."

برای مشترکین اعتباری مبلغ 9% مالیات ارزش افزوده در زمان فعالسازی سرویس کسر می گردد اطلاعات بیشتر>

درگاه ارتباطی

کدهای دستوری مربوط به درگاه *1000# ، در جدول زیر آمده است:

درگاه ارتباطی
سرویس کد (USSD)
منوی ابتدایی *1000#
مکالمه همراهی *1000*1#
اینترنت همراهی *100*62#
مشاهده و فعالسازی بسته های پیامک همراهی *1000*41#
استعلام وضعیت بسته پیامک همراهی *1000*40#
راهنما *1000*9#

قوانین کلی

مبلغ بسته های مکالمه، اینترنت و پیامک همراهی و همچنین اینترنت نامحدود برای مشترکین اعتباری، از اعتبار ایشان کسر می گردد و برای مشترکین دائمی، در صورتحساب دوره منظور می‌گردد.

مشترکین می توانند بسته مکالمه همراهی، ، پیامک همراهی، اینترنت همراهی و اینترنت نامحدود شبانه را به صورت همزمان فعال نمایند.

راهبر