هم خون یار

آيا مي‌دانيد در سال 94 بيش از 3 ميليون نفر با استفاده از خدمات انتقال خون از مرگ نجات يافتند؟ آيا مي‌دانيد در هر 3 ثانيه يك نفر به خون نياز پيدا مي كند؟

یکی از راه های اهدای خون، مراجعه به پایگاه ها و مراکز اهدا خون است. راه ساده دیگر نصب نرم افزار "همخون یار" روی گوشی های اندرویدی است.با پيوند سازمان انتقال خون و همراه اول، ديگر هيچ نيازمند به خون تنها نيست.سرویس همخون یار با مشارکت سازمان انتقال خون و همراه اول و با هدف گسترش فرهنگ اهدای خون سالم و مستمر ایجاد می گردد.

سازمان انتقال خون با هدف ارتقای کیفیت فرایند اهدای خون در کشور مبارت به اطلاع رسانی و گرد آوری اطلاعات شهروندان از طریق شبکه گسترده خدمات همراه اول نموده است .کافی است  با نصب این اپلیکیشن کاربری روی گوشی های اندروید خود،  به نشانی و شماره تماس نزدیکترین مراکز اهدای خون دست یافته و اطلاعات خوبی در مورد اهمیت اهدای خون و شرایط اهدای خون بدست آورید و در صورت تمایل نسبت به ثبت نام داوطلبانه برای اهدای خون اقدام کنید .

کاربر در سرویس همخون یار از طریق اپلیکیشن  با ورود حداقل اطلاعات شامل نام، گروه خونی و شهر محل سکونت از طریق ارسال یک پیامک رایگان ثبت نام میکند.  همچنین بر اساس محل استقرار آنها از طریق سرویس مکان یابی تلفن همراه، مراکز بر روی نقشه و همچنین لیستی از مراکز بر اساس فاصله برای آنها نمایش داده می شود.

 

 

  

 

با اجرای برنامه پس از صفحات راهنما صفحه زیر ظاهر می شود

شما می توانید با وارد کردن حداقل اطلاعات شامل جنسیت، سن، شهر ثبت نام کنید و یا انصراف دهید.

در صورت عدم ثبت نام فرم ثبت نام در اجرای بعدی نمایش داده می شود.

 

 

 

 

 

 

در صورتی که از مشترکین همراه اول نباشید تنها می توانید از مطالب اطلاع رسانی و آموزشی اپلیکیشن استفاده کنید در غیر این صورت با خطای زیر مواجه می شوید.

 

 

 

 

پس از ثبت نام یک پیامک حاوی پایگاه اهدا خون منطقه شما به همراه ساعت کاری و آدرس برایتان ارسال می شود

در صورتی که پیشتر حساب کاربری خود را ایجاد کرده باشید می توانید با توجه به موقعیت جغرافیایی خود  نقشه مراکز  و لیست مراکز را مشاهده کنید.

 

 

دانلود اپلیکیشن