سیم کارت کودک و نوجوان دُرسا

 

سیم کارت کودک و نوجوان دُرسا:

سیم‌کارت کودک و نوجوان درسا با شعار «دانایی، رشد، سرگرمی، اینترنت پاک» و با هدف ایجاد فضای مجازی سالم برای کودکان و نوجوانان ایرانزمین طراحی شده است. سیمکارتی که علاوه بر اینترنت پاک، امکانات و برنامههای کاربردی بسیاری را برای کودکان و نوجوانان و همچنین والدین آن‌ها به ارمغان آوردهاست. سیمکارت کودک و نوجوان درسا طرحی است که از حریم خانواده در مقابل خطرات فضای مجازی محافظت می‌کند.

ویژگیهای سیمکارت کودک و نوجوان دُرسا:

  • امکان استفاده از کلیه بسته‌های پیامک و طرح‌های تشویقی ویژه سیم‌کارت‌های همراه اول
  • امکان مکالمه و ارسال پیامک بر اساس فهرست مورد نظر والد، با تعرفه مشابه سیم‌کارتهای همراه اول
  • دسترسی آسان کودک و نوجوان به محتوای مناسب و طبقه‌بندی شده در فضای مجازی پاک از طریق  مرورگر درساگرد
  • مدیریت زمان استفاده‌ی کودک و نوجوان از گوشی یا تبلت و اطلاع از مکالمات، پیامک‌ها از طریق برنامه دنیای درسا
  • دسترسی به انواع محتوای صوتی، تصویری و چند رسانه‌ای کودک و نوجوان از طریق برنامه آفرینک
  • دسترسی به بازی‌های مناسب کودکان و نوجوانان از طریق درسابازار

سبد محصولات سیم‌کارت کودک و نوجوان درسا:

در سبد محصولات درسا، نرمافزارها و خدمات متنوعی ویژه کودکان و نوجوانان قرار گرفته‌است که عبارتند از:

 

۱-اینترنت پاک (حق همهی کودکانمان)

امروزه زندگی بدون استفاده از اینترنت سخت و شاید حتی دور از ذهن باشد. شاید شما هم نگرانید که حضور در فضای مجازی، سلامت و امنیت فرزندانتان را به خطر بیندازد. از سویی تمایل دارید که فرزندانتان از محتوای سرگرم‌کننده و آموزشی سایت‌ها بهره‌مند شوند. درساگرد با توجه به همین دغدغه‌های شما به وجود آمده است. مرورگر درساگرد فقط در سایت‌هایی که مناسب سن فرزندان شما و فرهنگ جامعه ماست جستجو می‌کند و محیطی «پاک» دارد. علاوه بر آن، بهترین سایت‌های موجود را بصورت طبقه‌بندی شده، به شما پیشنهاد می‌کند تا از محتوای آنها استفاده کنید.

 

بسته‌های اینترنت پاک درسا با تخفیف ویژه ۲۰درصدی:

 

بسته های اینترنت درسا (اینترنت پر سرعت نسل سوم)

حجم قیمت (تومان) مهلت استفاده کد دستوری
۱.۵ گیگا بایت ۱۰ هزار ۳۰ روزه *10*252*1#
۴ گیگا بایت ۱۵ هزار ۳۰ روزه *10*252*2#

نکته: توجه داشته باشید که پیش فرض تنظیمات گوشی شما بر روی استفاده از ۳G یا ۴G باشد.

 

دریافت تنظیمات اینترنت:

نوع و مدل گوشی یا شماره سریال گوشی (IMEI) را از طریق پیام کوتاه به شماره ۸۰۰۸ ارسال نمایید تا تنظیمات مربوطه برای شما ارسال شود (در صورت نداشتن شماره سریال ۱۰ رقمی‌گوشی خود، برای مشاهده آن، از کد میانبر (*#۰۶#) استفاده کنید.

 

۲-دنیای درسا (ابزار حمایت از فرزندان دلبندمان)

برنامه «دنیای درسا» به عنوان یکی از برنامه‌های با کیفیت ایرانی به خانواده‌ها ارائه شده است. خانواده‌ها می‌توانند با نصب برنامه «دنیای درسا» به راحتی گوشی یا تبلتی را که در اختیار فرزندشان است، کنترل و مدیریت کنند؛ از طریق این اپلیکیشن، والدین می‌توانند برنامه‌هایی که فرزندشان اجازه دسترسی دارد را به همراه زمان‌بندی استفاده از هر برنامه تنظیم کنند.

همچنین پدر و مادر می‌توانند توسط این برنامه، مدت و روش استفاده فرزندشان از اینترنت را تحت کنترل داشته باشند و حتی فهرست تماس‌ها و پیامک‌های مجاز را برایشان تعریف و بر محتوای آن نظارت کنند.

 

۳-آفرینک (دنیای دیجیتال بچه‌های ایران)

شبکه کارتونی کودک و نوجوان است که مجوز رسمی‌سرویس ویدئو درخواستی(VOD) از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی‌داشته و در محیطی امن و ایرانی به ارائه محتوای قانونی برای کودکان ایران زمین می‌پردازد.
آفرینک افتخار دارد که بستری مناسب، ایمن و جذاب را برای سرگرمی‌ و یادگیری کودکان فراهم کرده است که در آن فرزندان با نظارت دقیق والدین بر نحوه و میزان استفاده ایشان از برنامه میتوانند لحظاتی شاد و آموزنده را با کارتون‌ها، انیمیشن‌ها و شعر و قصه‌ها سپری کنند.

 

۴-درسابازار (سرزمین شاد و جذاب بازی‌های ایرانی)

درسابازار ارائه‌دهنده بیش از ۴ هزار اپلیکیشن اندرویدی با رویکرد ایران-اسلامی ‌مناسب رده سنی کودک و نوجوان است که هم به لحاظ محتوایی و هم کیفیتی به صورت تخصصی در حوزه کودک و نوجوان فعالیت می‌کند. این بازار به انتشار اپلیکیشن‌های تخصصی حوزه کودک و نوجوان در گروههای مختلف از قبیل سرگرمی، بازی، آموزشی و ... می‌پردازد و این امکان را فراهم آورده است که تولیدکنندگان اپلیکیشن در حوزه کودک و نوجوان، بتوانند اپلیکیشن‌های خود را طبق استانداردهای این بازار تولید نموده و در این بازار تخصصی انتشار دهند.

والدین نیز می‌توانند اپلیکیشنهای مورد نیاز فرزندان خود را با خاطری آسوده از این بازار تخصصی که اپلیکیشن‌های آن هم به لحاظ محتوایی کنترل شده‌اند و هم به لحاظ کیفیت تولید عاری از هرگونه بدافزار می‌باشند را دانلود نمایند.

۵-مهد قرآن ( مهد فرشتگان الهی)

 اپلیکیشن اندرویدی «مهدقرآن» برنامه‌ای کاربردی برای آموزش قرآن به کودکان و نوجوانان است که شامل جز ۳۰ قرآن کریم و صدای قاریان مشهوری از جمله استاد منشاوی، یوسف کالو، محمد طه الجنید و ... میباشد. استفاده از این اپلیکیشن با پرداخت درون برنامهای از طریق سیم‌کارت‌های همراه اول امکانپذیر است.

 

۶-نواک (نهایت موسیقی و هنر)

 اپلیکیشن موسیقی ویژه کودک و نوجوان، صاحب قرارداد با کلیه‌ی ناشران قانونی تولید و پخش موسیقی در کشور با نواک همیشه و هر جایی که باشید مجموعه کاملی از موسیقی‌های ایرانی با شماست. در آرشیو بزرگ موسیقی نواک بگردید، آهنگ‌های جدید را کشف کنید، لیست‌های مختلف بسازید و با دیگران به اشتراک بگذارید. در نواک قانونی گوش کنید و از هنرمندان مورد علاقه‌تان حمایت کنید.

 

۷-جزوه نگار (همراه مطمئن کنکور)

اپلیکیشن جزوه نگار ویژه نوجوانان عزیزی طراحی شده است که خود را برای آزمون کنکور آماده می‌کنند. این اپلیکیشن حاوی بیش از ۴۰ هزار تست کنکور و ۱۱ هزار جزوه می‌باشد که چکیدهی نکات مهم آموزشی کلیهی دروس رشته‌های ریاضی و تجربی را به عزیزان کنکوری ارائه می‌دهد.

ارتباط با درسا:

جهت کسب اطلاعات بیشتر از خدمات سیم‌کارت کودک و نوجوان درسا به سایت http://DorsaFamily.ir مراجعه و یا با ارسال کد ۱۰۰ به شماره ۳۰۰۳ عضو سامانه پیامکی اطلاعرسانی و آموزشی کاملاً رایگان درسا شوید. در صورت تمایل می‌توانید اطلاعات تکمیلی را از طریق تماس با شماره ۵۳۸۷۸-۰۲۱ نیز دریافت نمایید.