نرم افزار موبازی

معرفی

موبازی محلی برای گردهمایی علاقمندان بازی‌های موبایلی است. کاربران در موبازی می‌توانند بازی‌هایی که انجام می دهند را با دوستانشان به اشتراک بگذارند و همچنین از بازی‌های انجام شده توسط دوستانشان مطلع شوند. کاربران موبازی لذت و هیجان بازی‌های موبایلی را در کنار دوستانشان تجربه  می‌کنند و در کنار آن‌ها بهترین بازی‌ها را می‌یابند.

این پایگاه بازی یا Game Center مکانی است که در آن کاربران می‌توانند تجربه‌ای اجتماعی را در رابطه با بازی‌های محبوبشان به دست آورند. کاربران در موبازی می‌توانند امتیازات خود را با دوستانشان به اشتراک بگذارند، از جدید ترین بازی‌ها از طریق دوستانشان مطلع شوند و با کامل کردن مراحل، تالار افتخارات خود را کامل نمایند.

امکانات موبازی

 • امکان شرکت در لیگ‌های متعدد و چالش‌های دونفره به همراه جوایز ویژه
 • امکان مشاهده جدول رده‌بندی کاربران برای بازی‌ها و لیگ‌ها
 • امکان ثبت امتیازات و افتخارات در پروفایل کاربر
 • امکان ارسال پیام خصوصی برای کاربران
 • امکان دسترسی به جزییات هر بازی شامل نظرها، تعداد دانلود و رتبه بازی
 • امکان دسترسی به پروفایل سایر کاربران و مشاهده امتیازات و افتخارات آن‌ها

راهنما

ثبت نام در موبازی

اگر پیش از این در موبازی عضو نبوده‌اید، می‌توانید با وارد کردن اطلاعات ساده‌ای مثل شماره تلفن همراه، نام کاربری دلخواهتان و رمز عبور ثبت نام تان را شروع کنید.

موبازی حساب کاربری شما را با شماره تلفن همراهی که هنگام ثبت نام باید ارائه دهید، به صورت خودکار و از طریق ارسال یک پیامک رمز نگاری شده، فعال‌سازی می‌کند و پس از آن با ورود موفق به برنامه، می‌توانید از همه امکانات آن مثل ثبت امتیاز، دستاوردها و انجام خرید‌های درون برنامه ای استفاده کنید.

لیگ‌ها

اولین صفحه‌ای که پس از ورود به موبازی آن را مشاهده می‌کنید، صفحه لیگ‌ها است؛ جایی که محل رقابت کاربران موبازی با یکدیگر است. در این صفحه می‌توانید بازی‌هایی که برای آنها لیگ در حال برگزاری است را مشاهده کنید. می‌توانید با دانلود و بازی کردن بازی‌های لیگ‌دار، امتیاز خود را با سایر بازیکنان به اشتراک بگذارید و در لیدر بورد دیده شوید.

هم چنین میانبرهایی برای دسترسی به صفحه برندگان، بازی‌ها، راهنما و لیگ‌های گذشته نیز در همین قسمت، قرار داده شده است.

منو اصلی

منوی اصلی برنامه، به صورت بازشونده (Sliding) امکان دسترسی به بخش های مختلف موبازی را برای شما فراهم می‌کند.

در صورتیکه با موفقیت وارد موبازی شده باشید، در بالاترین قسمت این منو، می‌توانید نام کاربری، شماره تلفن همراه و عکس پروفایل خود را مشاهده کنید. به همین ترتیب سایر گزینه‌های این منو، شما را به بخش‌های مختلف اپلیکیشن به صورت زیر هدایت می‌کند :

پروفایل کاربر

پروفایل کاربر یکی از مهم‌ترین بخش‌های اپلیکیشن موبازی است که در آن همه اطلاعات مربوط به یک کاربر به ترتیب زیر قابل مشاهده است :

 1. افتخارهای کسب شده توسط کاربر : این افتخارات شامل، مدال‌ها و جایزه‌هایی است که یک کاربر در چالش‌ها و لیگ‌های مختلف کسب کرده است.

 1. آخرین بازی‌های انجام شده توسط کاربر همراه با امکان مشاهده همه بازی‌های انجام شده توسط وی

 1. دستاوردهای کسب شده توسط کاربر : این دستاوردها، مدال‌ها و جایزه‌هایی است که یک کاربر در بازی‌های مختلف کسب کرده است. هم چنین امکان مشاهده همه دستاوردهای کسب شده نیز از این بخش امکان پذیر است.

 1.  آخرین لیگ‌هایی که کاربر شرکت کرده است، همراه با امکان مشاهده همه لیگ‌های خریداری شده توسط کاربر.

 1. جوایز دریافت شده توسط کاربر :   این‌ها جایزه‌هایی است که یک کاربر در لیگ‌ها و چالش‌های مختلف کسب کرده است. هم چنین امکان مشاهده همه جوایز دریافت شده نیز از این بخش امکان پذیر است.

تنظیمات

کاربران موبازی، می‌توانند تنظیمات پروفایل خود را از طریق گزینه تنظیمات که در پروفایل خود کاربر قابل دسترسی است، مشاهده و در صورت نیاز آن را تغییر دهند.

قابلیت‌های مهمی مثل :

 • امکان خروج از حساب کاربری
 • امکان تغییر آدرس پست الکترونیک
 • امکان افزودن نام و نام خانوادگی
 • امکان انتخاب جنسیت و سن
 • امکان تغییر تنظیمات رمز ورود

برای کاربران فراهم شده است.

پروفایل بازی

بازی‌ها هم مثل کاربرها، یک صفحه اختصاصی پروفایل دارند که همه اطلاعات مربوط به آنها مثل نام، توضیحات و تصاویر همراه با امکان دانلود و نصب در آن فراهم شده است.

دعوت از دوستان

موبازی یک شبکه اجتماعی و محلی برای پیدا کردن دوستان جدیدی است که علایق و سرگرمی‌های مشترکی با شما دارند. شما می‌توانید در منوی اصلی برنامه و با استفاده از گزینه " دوستان "، دوستانتان را در موبازی ببینید.

صندوق پیام

صندوق پیام‌ها نیز که در صفحه پروفایل کاربر قابل دسترسی است، محل مشاهده پیام‌های خصوصی تبادل شده بین شما و دوستانتان است.

اعلان‌ها

موبازی در مورد اتفاقات مختلفی که در مورد شما و دوستانتان اتفاق می‌افتد به شما اطلاع رسانی می‌کند. این اطلاع رسانی‌ها شامل موارد زیر هستند :

    ۱-دریافت درخواست دوستی از یک کاربر دیگر

    ۲-تایید / رد شدن درخواست دوستی که به کاربر دیگری داده‌اید.

    ۳-دریافت پیام خصوصی جدید

    4-دعوت به چالش/رد یا قبول کردن چالش

پاسخگو

هر زمان که سوال یا درخواست جدید داشتید یا در مورد مسئله خاصی نیاز به پشتیبانی داشتید، می‌توانید از طریق پاسخگو که کاربران پشتیبان و دوست همه کاربران موبازی است، آن را مطرح و پیگیری کنید.

هم چنین می‌توانید سوال و جواب‌های مهم مطرح شده توسط کاربران در پروفایل پاسخگو مشاهده و مطالعه کنید.

سایر راهنمایی‌ها و اطلاع رسانی‌های عمومی نیز از طریق همین صفحه در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

دانلود نرم افزار موبازی

اطلاعات تماس:

کاربران برای تماس و رفع ابهامات و مشکلات خود می توانند از طریق راه های زیر با پشتیباتی در ارتباط باشند:

تلفن:  42572111 - 021  

برای مشترکین اعتباری مبلغ 9% مالیات ارزش افزوده در زمان فعالسازی سرویس کسر می گردد اطلاعات بیشتر>