آگهی استعلام شماره 1110 با موضوع تامین تجهیزات یدکی با برند هوآوی

شرکت ارتباطات سیار ایران در نظر دارد، تجهیزات یدکی با برند هوآوی را براساس استعلام شماره 001110 ، طرح قرارداد، مشخصات پیوست و اسناد استعلام به صورت ریالی / ارزی–ریالی / ارزی خریداری نماید.
لذا داوطلبان شرکت در استعلام از تاریخ نشر آگهی لغایت پایان وقت اداری روز سه شنبه مورخ 98/05/15 نسبت به ارسال پاکات (الف ، ب و ج ) خود به اداره کل خرید ( نشانی: میدان ونک ، خیابان ونک ، ضلع شرقی کردستان ، برج همراه ، طبقه 5 واحد 7 ) اقدام نمایند. کمیته خرید متوسط در اسرع وقت تشکیل و نسبت به پیشنهادات رسیده تصمیم گیری خواهد نمود.
ضمناً مبلغ تضمین شرکت در استعلام 250،000،000 (دویست و پنجاه میلیون) ریال می باشد که می‌بایستی به صورت ضمانت ‌نامه بانکی و یا چک بانکی تضمینی ارائه گردد. سایر موارد در اسناد استعلام درج گردیده است. پیشنهاد دهندگان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۸۱۷۱۲۵92 تماس حاصل فرمایند.
لازم به ذکر است هر یک از شرکت های حاضر در استعلام بایستی به سایت تأمین کنندگان همراه اول به نشانی "www.mci.ir/tamin" مراجعه نموده و نسبت به ثبت نام و تکمیل مدارک خود در این سایت اقدام ورزند.

"علاقه مندان به شرکت در استعلام فوق، که فاقد ثبت نام در سامانه mci.ir/tamin می باشند، لازم است در اسرع وقت، نسبت به ثبت نام اولیه، اقدام نمایند. در صورت هر گونه سوالی در خصوص ثبت نام، با آدرس ایمیل tamin@mci.ir مکاتبه نمایید."

مشخصات فنی

شرایط استعلام

پیشنهاد قیمت

اداره کل خرید

شرکت ارتباطات سیار ایران

راهبر