آگهی استعلام شماره 4130 با موضوع خرید و نصب و راه اندازی نرم افزار نظارت تصویری

شرکت ارتباطات سیار ایران در نظر دارد  از طریق برگزاری استعلام دو مرحله ای نسبت به خرید و نصب و راه اندازی نرم افزار نظارت تصویری براساس شرایط استعلام ، فرم پیشنهاد قیمت و تعهدات پیمانکار و .... اقدام نماید . لذا داوطلبان شرکت در استعلام می توانند از تاریخ  نشر آگهی لغایت تاریخ 98/6/11  نسبت به ارسال پاکات ( الف و ب)  خود به اداره کل خرید ( نشانی : میدان ونک ، خیابان ونک ، ضلع شرقی تقاطع کردستان ، برج همراه ، طبقه 5 واحد 8) اقدام نمایند . کمیتۀ مربوطه در اسرع وقت تشکیل و نسبت به پیشنهادات رسیده اتخاذ تصمیم خواهد نمود . لازم به توضیح می باشد که شرکت کنندگان در استعلام می توانند هر گونه سوال خود را درباره مشخصات و سایر موارد به آدرس ایمیل mr.afshar@mci.ir ارسال و یا با شماره تلفن 81713495 ( آقای افشار ) تماس حاصل نمایند .
ضمناً با عنایت به دو مرحله ای بودن استعلام ، شرکتها می بایست نسبت به ارسال ( شرایط استعلام ، اساسنامه و روزنامه رسمی ، فرم های تعهدات پیمانکار و تعهدنامه ، تضمین خدمات پس از فروش مهر و امضا شده ) در پاکت الف و ( فرم قیمت ) در پاکت ب اقدام نمایند و پس از بررسی پیشنهادات نسبت به بازگشایی قیمت اقدام خواهد شد .

"علاقه مندان به شرکت در استعلام فوق، که فاقد ثبت نام در سامانه mci.ir/tamin می باشند، لازم است در اسرع وقت، نسبت به ثبت نام اولیه، اقدام نمایند. در صورت هر گونه سوالی در خصوص ثبت نام، با آدرس ایمیل tamin@mci.ir مکاتبه نمایید."

مشخصات فنی

شرایط استعلام

اداره کل خرید

شرکت ارتباطات سیار ایران

راهبر