آگهی استعلام شماره 98/004203

به اگاهی میرساند این شرکت در نظر دارد از طریق استعلام نسبت به خرید انواع لوله ( گالوانیزه- فلکسی- پلی اتیلن ) اقدام نماید . لذا داوطلبان شرکت در استعلام از تاریخ نشر آگهی لغایت 98/08/18 نسبت به ارسال پاکت های (الف و ب) خود به اداره کل خرید ( نشانی: میدان ونک ، خیابان ونک ، ضلع شرقی تقاطع کردستان ، برج همراه ، دبیرخانه لابی شرکت ارتباطات سیار ایران، همکف ) اقدام نمایند. کمیته خرید متوسط در اسرع وقت تشکیل و نسبت به پیشنهادات رسیده تصمیم گیری خواهد نمود . لازم به توضیح میباشد که شرکت کنندگان در استعلام می توانند هر گونه سوال خود را درباره مشخصات فنی به m.bakhtiari@mci.ir و یا با شماره تلفن 81712714 (آقای بختیاری) و موارد قراردادی به آدرس s.ghaemmaghami@mci.ir و یا با شماره تلفن 81713901 (آقای قائم مقامی) مطرح نمایند. شرکت کنندگان از مراجعه حضوری و تحویل پاکات به کارشناسان خرید خودداری نمایند.
شرکت کنندگان می بایست نسبت به درج شماره و موضوع استعلام برروی پاکت های پیشنهاد خود اقدام نمایند. شایان ذکر است در زمان تحویل پاکت های استعلام ارائه ی ایمیل و شماره تلفن همراه مدیرعامل شرکت نیز الزامی می باشد.

"علاقه مندان به شرکت در استعلام فوق، که فاقد ثبت نام در سامانه mci.ir/tamin می باشند، لازم است در اسرع وقت، نسبت به ثبت نام اولیه، اقدام نمایند. در صورت هر گونه سوالی در خصوص ثبت نام، با آدرس ایمیل tamin@mci.ir مکاتبه نمایید."

شرایط استعلام

مشخصات فنی

فرم پیشنهاد قیمت

اداره کل خرید

شرکت ارتباطات سیار ایران

راهبر