طرح واگذاری شماره های رند و مناسب (دائمی و اعتباری)

معرفی واگذاری شماره های رند(مرتب) :

همراه اول با هدف افزایش سرعت و سهولت جهت دسترسی به شماره های رند دایمی و اعتباری ، واگذاری شماره های رند همراه اول را از طریق حراج اینترنتی با حضور عموم متقاضیان برگزار می نماید.

نکات مهم :

واگذاری شماره رند تلفن همراه از طریق برگزاری تالار حراج online و به صورت عمومی  از طریق وب سایت https://rond.mci.ir صورت می پذیرد.

متقاضیان با ورود و ثبت نام در سامانه حراج آنلاین شماره های رند ،پیشنهاد قیمت خود را جهت خرید یک یا چند سیم کارت رند اعلام می نمایند و بعد از اعلام نتایج نهایی ، در صورت تکمیل فرآیند و پرداخت ، سیم کارت به برنده در حراج که بالاترین پیشنهاد را در سامانه ثبت نموده است ،واگذار خواهد شد.

بر اساس آیین نامه ابلاغی از سوی سازمان تنظیم مقررات‌و ارتباطات رادیویی به اپراتورهای تلفن همراه در کشور، سقف مجاز واگذاری خطوط دایمی و اعتباری تا حداکثر 10 عدد سیم‌کارت فعال برای هر شرکت‌کننده می‌باشد.

مطالعه‌ "شرایط و ضوابط" شرکت در مزایده توسط متقاضیان الزامی است و شرکت در حراج به منزله پذیرش قوانین حاکم بر آن می‌باشد. نظارت بر حسن اجرای فرآیند واگذاری به عهده کمیته منتخب همراه اول خواهد بود.

همراه اول ، کمیته حراج شماره‌های رند را متولی و ناظر اجرای عملکرد فرایندهای حراج تعیین‌نموده و کمیته مربوطه مجاز است در صورت مشاهده هرگونه خطای سیستمی و موارد مشکوک به رقابت ناسالم، نسبت به لغو حراج اقدام نماید.

 فروش شماره های رند ، مشمول هزینه‌های قانونی اعم از 9%ماليات و عوارض می باشد که در قیمت نهایی لحاظ میشود ‌و برنده حراج موظف به پرداخت آن می باشد.

 قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران بر کلیه ضوابط و شرایط شرکت در حراج اینترنتی واگذاری سیم‌کارت‌های شماره رند شرکت ارتباطات سیار ایران و دعاوی احتمالی ناشی از آن حاکم خواهد‌ بود. همچنین نظر به اینکه متقاضی تنها از طریق آدرس ایمیل و رمز شخصی خود می‌توانند در حراج سیم‌کارت‌های رند شرکت نماید، مفاد قرارداد مشترکین و مصوبات سازمان تنظیم مقررات نیز لازم الاجرا خواهد‌ بود.

زمان راه اندازی:

براساس تاییدیه دستورالعمل اجرایی واگذاری شماره تلفن های رند (مرتب) همراه اول توسط سازمان تنظیم مقررات، حراج online همراه اول از تاریخ 94.09.09 آغاز گردید.

درگاه های ارتباطی :

درگاه های ارتباطی

نام درگاه نشانی /شماره توضیحات
سامانه حراج آنلاین شماره تلفن هاي رند (مرتب) و مناسب https://rond.mci.ir امکان خرید شماره رند
مرکز تماس همراه اول 9990 پاسخگوئی به مشکلات مشترکین مربوطه

روش خرید و پرداخت :

خرید از طریق سایت رند همراه اول و به صورت حراج online با دامنه (https://rond.mci.ir) می باشد و پرداخت نیز به صورت آنلاین در سایت مذکور صورت می پذیرد، حراج‌گران می بایست با خرید اعتبار، حساب خود را برای شرکت در حراج آماده و مطابق با راهنمای شرکت در حراج نسبت به خرید اقدام نمایند.