طرح واگذاری شماره های رند و مناسب (دائمی و اعتباری)

معرفی طرح واگذاری شماره تلفن های رند(مرتب) و مناسب:

همراه اول با توجه به استقبال مشترکین از سیم کارت های با شماره رند دائمی و اعتباری در نظر دارد تا شماره های رند را از طریق طرح حراج اینترنتی در اختیار مشترکین خود قرار دهد.

 

نکات مهم :

همراه اول با توجه به منابع و امکانات در اختیار پس از تعریف رنج در سیستم های مکانیزه اقدام نموده و لیست شماره های قابل واگذاری را در مقاطع مختلف استخراج و پس از قیمت گذاری پایه در معرض جریان حراج قرار می دهد.

واگذاری شماره رند تلفن همراه از طریق برگزاری تالار حراج online و به صورت عمومی  از طریق وب سایت https://rond.mci.ir صورت می پذیرد.

آيين نامه تقاضا و اشتراك تلفن همراه از هر حيث حاكم بر روابط مشترك و شركت مي باشد بنابراين مشترك نمي تواند با استناد به مبلغ پرداختي، خود را از شمول آيين نامه مذكور معاف بداند.

متقاضیان می بایست از کلیه قوانین و مقررات همراه اول اطلاع کامل داشته و آنها را رعایت نمایند. از جمله این قوانین "رعایت سقف مجاز واگذاری خطوط دائمی و اعتباری تا حداکثر 10 عدد سیم کارت فعال برای هر شرکت کننده" می باشد.

کلیه واگذاری ها، مشمول هزینه های قانونی اعم از مالیات و عوارض ارزش افزوده مطابق با قوانین جاری مالیاتی كشور بوده که بر عهده خریدار خواهد بود.

نظارت بر حسن اجرای فرآیند واگذاری به عهده کمیته منتخب همراه اول خواهد بود.

کلیه مفاد دستورالعمل اجرایی واگذاری شماره تلفن های همراه رند (مرتب) مطابق قوانین و مقررات جاری کشور اجرا و تفسیر می‌شود و در صورت تغییر آنها، مفاد دستورالعمل مذکور نیز مطابق آن تغییر خواهد کرد.

 

زمان راه اندازی:

براساس تاییدیه دستورالعمل اجرایی واگذاری شماره تلفن های رند (مرتب) همراه اول توسط سازمان تنظیم مقررات، حراج online همراه اول از تاریخ 94.09.09 آغاز گردید.

 

درگاه های ارتباطی :

درگاه های ارتباطی

نام درگاه نشانی /شماره توضیحات
سامانه حراج آنلاین شماره تلفن هاي رند (مرتب) و مناسب https://rond.mci.ir امکان خرید شماره رند
مرکز تماس همراه اول 9990 پاسخگوئی به مشکلات مشترکین مربوطه

 

روش خرید و پرداخت :

خرید از طریق سایت رند همراه اول و به صورت حراج online با دامنه (https://rond.mci.ir) می باشد و پرداخت نیز به صورت آنلاین در سایت مذکور صورت می پذیرد، حراج‌گران می بایست با خرید اعتبار، حساب خود را برای شرکت در حراج آماده و مطابق با راهنمای شرکت در حراج نسبت به خرید اقدام نمایند.