ستاره اول #1*

راحت بگیر!  *1#

 به موجب این طرح مشترکین اعتباری و دائمی همراه اول می توانند با شماره گیری کد دستوری *1# نسبت به خرید شارژ همراه اول برای خود و یا مشترک اعتباری دیگر اقدام نمایند.

نحوه فعال سازی و برخورداری از طرح :

  • تاریخ اجرای طرح از تابستان 94 می باشد.
  • کلیه مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول می توانند از این سرویس استفاده نمایند (مشترکین دائمی می توانند برای مشترک اعتباری دیگر شارژ خریداری و هدیه نمایند).

قوانین کلی خرید شارژ از طریق سامانه *1# :

  • روش پرداخت به این صورت است که پس از درخواست خرید شارژ از جانب مشترک، مشترک به درگاه بانک اتصال یافته و می تواند با ارسال شماره کارت شتاب و رمز دوم، پرداخت خود را انجام دهد.
  • در صورتی که مشترک اقدام به خرید شارژ نماید، اعتبار مشترک مستقیماً افزایش می یابد. بدین معنی که نیازی به ارسال پین در این روش توسط مشترک نمی باشد
  • شماره های افراد دیگری که از سوی هر مشترک اعلام می گردد، در صورت تائید مشترک برای خریدهای بعدی وی ثبت می شود.
  • در صورتی که مشترک برای خرید شارژ اقدام نماید، مبلغ فعلی شارژ مشترک بررسی می شود. اگر مبلغ به اندازه ای باشد که با خرید جدید، اعتبار مشترک بیش از 200 هزار تومان شود، از خرید شارژ جلوگیری شده و مراتب طی پیامک به مشترک اعلام می شود.
  • در صورت موفق بودن عملیات خرید شارژ، افزایش شارژ از طریق USSD و پیامک به مشترک اعلام می شود. در صورت عدم موفقیت نیز نتیجه به مشترک اعلام می گردد.

امکان شارژ عادی و شارژ فوق العاده:

مشترکین می توانند با شماره گیری *1*1*1# از شارژ عادی و با اعمال شارژ از طریق کد دستوری *1*1*2# بدون نگرانی از دست رفتن مبلغ و زمان اعتبار شارژ اصلی از مزایای شارژ فوق العاده استفاده نمایند. همچنین در صورتی که بخواهند مبلغی را به صورت دلخواه شارژ نمایند می توانند با شماره گیری *1*1*3# شارژ دلخواه خود را به راحتی خریداری نمایند (شارژ دلخواه باید حداقل 10،000 ریال و مضربی از 1،000ریال باشد).

شارژ سریع و راحت:

مشترکین اعتباری می‌توانند با شماره گیری #مبلغ شارژ*1* ، شارژهای 10،000 و 20،000 و 50،000 و  100،000 و 200،000 و 500،000 و 1،000،000 ریالی را سریع تر از هر روشی به صورت فوق العاده برای خود خرید نمایند.

برای مثال:

100000#*1*  = شارژ100،000ریالی با 30،000 ریال هدیه 3 روزه

شارژ فوق‏ العاده:

در طرح شارژ فوق العاده همراه اول، مشترکین می توانند علاوه بر مبلغ اصلی، شارژ هدیه نیز دریافت کنند.

مبلغ شارژ و مبلغ شارژ هدیه و همچنین مدت اعتبار کل شارژ به شرح جدول زیر است:

مبلغ شارژ فوق‏ العاده
مبلغ شارژ (ریال) مبلغ شارژ هدیه (ريال) مبلغ کل شارژ (ریال) مدت اعتبار مبلغ کل شارژ (روز)
50.000 5.000 55.000 5
100.000 15.000 115.000 7
200.000 50.000 250.000 15
500.000 150.000 650.000 20
1.000.000 350.000 1.350.000 30

 مدت اعتبار قید شده در جدول، شامل میزان کل شارژ (شارژ اصلی و شارژ هدیه) می باشد. به عبارت دیگر، پس از اتمام مدت اعتبار تعیین شده شارژ اصلی به علاوه شارژ هدیه منقضی خواهد شد. لازم به ذکر است منقضی شدن اعتبار فقط مختص شارژ افزایش پیدا کرده از طریق شارژ فوق العاده بوده و شارژی که قبل و یا بعد از آن انجام شده است مشمول انقضای زمانی در نظر گرفته شده نخواهند شد. 

 شارژ هدیه شامل مکالمات داخل شبکه (همراه اول و تلفن ثابت)، پیامک و دیتای تعرفه آزاد می‏ شود ولیکن امکان خرید بسته با استفاده از شارژ هدیه وجود ندارد. 

 امکان انتقال اعتبار با شارژ فوق العاده امکان پذیر نیست.

درگاه های ارتباطی
فعال سازی *1*12#
استعلام *140*11#
راهنما *1*122#

ویژگی‏های شارژ فوق‏ العاده:

شارژ هدیه شامل مکالمات داخل شبکه (همراه اول و تلفن ثابت)، SMS و دیتا می‏ شود و در صورتی که پیش از اتمام اعتبار شارژ هدیه اقدام به اعمال شارژ فوق ‏العاده‏ ی مجدد نمایید، مبلغ شارژهای هدیه با هم جمع و زمان اعتبار طولانی‏ تر، منظور می‏ گردد (زمان اعتبار شارژ هدیه جمع نمی‏ گردد). لازم به ذکر است در زمان تماس با اپراتورهای دیگر و همچنین تماس خارج از کشور و رومینگ از شارژ اصلی مشترک کسر خواهد گردید.

پرداخت راحت و سریع قبض تلفن همراه:

اگر شما با پرداخت غیر حضوری قبض تلفن همراه خود به جمع همراهان طبیعت پیوسته اید یا علاقمند به بهره مندی از خدمات الکترونیکی پرداخت قبض می باشید، برای دسترسی سریع و آسان به اطلاعات قبوض خود نظیر مبلغ میان دوره و پایان دوره و پرداخت راحت و سریع، می توانید با شماره گیری *1# و ورود به منوی "قبض" یا با شماره گیری راحت و آسان کد دستوری *1*2# نسبت به رویت مبلغ و پرداخت قبض میان دوره و یا پایان دوره خود اقدام نمایید.

خرید بسته های نوترینو:

ستاره اول به منظور تسهیل خرید بسته های اینترنت نوترینو برای مشترکین دائمی و اعتباری، این امکان را فراهم نموده است تا مشترک با مراجعه به درگاه *۱# و واریز مبلغ بسته از طریق حساب بانکی خود بتواند به صورت مستقیم بسته نوترینو را فعال نماید. بدین ترتیب مشترکین دیگر نیاز به خرید و اعمال مکرر شارژ و انجام چند نوبت عملیات بانکی نخواهند داشت و می توانند تنها با یکبار مراجعه به درگاه *۱# ، بسته های نوترینو را به سرعت و براحتی برای خود و یا دیگران خریداری و فعال نمایند.

جهت اطلاع از ویژگی ها و نحوه خرید بسته های متنوع اینترنت نوترینو می توانید به این لینک  (www.mci.ir/notrino-shop) مراجعه نمایید.

شارژ بانوان:

فقط برای خانم ها! ۳۰ درصد شارژ بیشتر در هر بار شارژ

ستاره اول به پاس قدردانی از بانوان گرامی امکان استفاده از سرویس شارژ بانوان را در منوی خود فراهم نموده است. مشترکین می توانند از این طریق به راحتی و بدون نیاز به پین کد برای خود یا دیگران اقدام به خرید شارژ نمایند و از مزایای شارژ بانوان بهره مند شود.لازم به توضیح است مشترکین دائمی و اعتباری می توانند برای خطوط اعتباری که در پایگاه اطلاعاتی همراه اول به نام یک خانم ثبت شده است به صورت مستقیم با کد دستوری *1*1*4# اقدام به خرید شارژ نمایند. جهت اطلاع از جدول زمانبندی مهلت استفاده از شارژ بانوان و سایر شرایط و قوانین به آدرس : http://www.mci.ir/charging-gifts-women مراجعه نمایید.

در صورت بروز هرگونه پرسش، می‏ توانید به یکی از روش‏های زیر با سامانه‏ ی اطلاع‏ رسانی همراه اول تماس حاصل فرمایید:

۱) شماره ‏گیری ۹۹۹۰ از طریق تلفن همراه

۲) شماره‏ گیری ۰۹۱۲۹۹۹۰ از طریق تلفن ثابت

ویدئو مربوط به این صفحه را مشاهده کنید :

ستاره اول (#1*)