فروش ویژه سیم کارت دائمی

فروش ویژه سیم کارت دائمی به مناسبت دهه مبارک فجر

به مناسبت چهلمین دهه مبارک فجر سیم کارت دائمی همراه اول با 40 درصد تخفیف به قیمت ۱۰۰ هزار تومان عرضه می گردد.این طرح تا 29 اسفند سال 97 ماه ادامه خواهد داشت

در طرح فروش ویژه سیم کارت دائمی با خرید سیم کارت دائمی می توانید ضمن بهره مندی از تخفیف قیمت سیم کارت، از بسته خوش آمد ۱۰۰۰، شامل ۱۰۰۰ پیامک، ۱۰۰۰ دقیقه مکالمه داخل شبکه و اینترنت نامحدود به مدت یک هفته و تخفیف مکالمه به مدت ۹۰ روز پس از اتمام بسته خوش آمد ۱۰۰۰ استفاده نمایید. (پس از اتمام بسته خوش آمد، بسته تخفیف مکالمه به مدت ۹۰ روز به صورت خودکار فعال و قابل استفاده خواهد شد)

نحوه خرید سیم کارت همراه اول طرح ویژه:

برای خرید سیم کارت دائمی همراه اول در بازه زمانی طرح می توانید به نشانی shop.mci.ir/golchin/number و یا فروشگاه ها و دفاتر همراه اول مراجعه کنید.

نکات مهم :

 این طرح شامل سیم کارت های دائمی طرح ۲۰، طرح ۱۰۰۰ و ثبت نام به روز ( فروش آنلاین) و ثبت نام گلچین که به صورت نقدی خریداری شده است می شود
طرح های قسطی، سیم کارت های سازمانی و ... شامل این طرح نیست و با قیمت مصوب قبلی به فروش می رسد.

فروش ویژه سیم کارت دائمی

از ابتدای ماه مبارک رمضان 97 فروش ویژه سیم کارت دائمی همراه اول به قیمت 100 هزار تومان آغاز می شود.این طرح تا 31 تیر ماه ادامه خواهد داشت.
در طرح فروش ویژه سیم کارت دائمی با خرید سیم کارت دائمی می توانید ضمن بهره مندی از تخفیف قیمت سیم کارت، از بسته خوش آمد ۱۰۰۰، شامل ۱۰۰۰ پیامک، ۱۰۰۰ دقیقه مکالمه داخل شبکه و اینترنت نامحدود به مدت یک هفته و تخفیف مکالمه به مدت ۹۰ روز پس از اتمام بسته خوش آمد 1000 استفاده نمایید. (پس از اتمام بسته خوش آمد، بسته تخفیف مکالمه به مدت 90 روز به صورت خودکار فعال و قابل استفاده خواهد شد)

نحوه خرید سیم کارت همراه اول طرح ویژه:

برای خرید سیم کارت دائمی همراه اول در بازه زمانی طرح می توانید به سامانه گلچین به نشانی shop.mci.ir/golchin/number و یا دفاتر و فروشگاه های زنجیره ای همراه اول مراجعه کنید.

نکات مهم :

این طرح شامل سیم کارت های دائمی طرح 20، طرح 1000 و ثبت نام به روز ( فروش آنلاین) و ثبت نام گلچین که به صورت نقدی خریداری شده است می شود.
طرح های قسطی، سیم کارت های سازمانی و ... شامل این طرح نیست و با قیمت مصوب قبلی به فروش می رسد.

فروش ویژه سیم کارت دائمی

کپی رایت © 1398 _ شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول)

شماره پروانه رگولاتوری 1100 / 100