همراه اول در تلکام ۲۰۱۳، با شعار «يه همراه معتبر» با رويكرد ارائه خدمات جديد و گسترش بازارهاي جديد، حضور دارد.

در نمايشگاه امسال، همراه اول با برپایی يك نمونه از فروشگاه های زنجیره ای خود، علاوه بر نمایش فروش محصولات مرتبط با تلفن همراه، خدمات ويژه اي به مشتركين ارائه مي كند.

از ديگر برنامه هاي اپراتور اول، باندلينگ يك گوشي هوشمند در كلاس جهاني با سيم كارت هاي همراه اول است كه بناست این بسته با شرایط ویژه بصورت نقد و اقساط به علاقه مندان عرضه شود. مراسم رونمایی از این همکاری مشترک ساعت 13، روز پنج شنبه4 مهرماه در سالن 7 غرفه فروشگاه همره اول برگزار می گردد.

شركت ارتباطات سيار ايران همچون سالهای گذشته براي رفاه حال خبرنگاران در سالن خود، «اتاق خبر» در نظر گرفته است. همچنين مديران اين اپراتور در روزهاي نمايشگاه با مصاحبه هاي اختصاصي و حضور در نشست هاي خبري، همه روزه از ساعت 10 الی 16، پاسخگوي رسانه ها در اتاق خبر خواهند بود.

در ايران تلكام ۲۰۱۳، همراه اول علاوه بر سرویس های فعلی، با ۱۵ سرويس کاملاً جديد و منحصر بفرد، به استقبال بازديدكنندگان مي رود. همچنين ارائه بيش از ۱۰۰۰ سرويس پيامكي، ۱۰سرويس جديد بر بستر MMS، معرفي سرويس پنجره و ابر همراه اول، معرفي ۶ نرم افزار كاربردي جديد و ارائه بيش از ۱۲۰۰۰ آواي انتظار جديد، از ديگر برنامه هاي اپراتور اول در نمايشگاه است.

نمایش خودرو قشقایی به عنوان یکی از ۱۲ خودرو اهدایی به برندگان جشنواره تابستانه همراه اول در نمایشگاه امسال، از دیگر برنامه های این اپراتور در ایران تلکام ۲۰۱۳ است.

همراه اول در عرصه خدمتگزاري به مشتركين سازماني و شركتي نيز گام برداشته است. به همين منظور، «همراه اول كسب و كار» با رسالت «سرآمدي در ارائه خدمات و محصولات ارزشمند براي سازمان و شركت ها» ايجاد شده است. در این راستا برنامه های همراه اول کسب و کار به شرح زیر اعلام می گردد:
شایان ذکر است مسابقات ویژه ای همه روزه از ساعت 14 در سالن همراه اول برای علاقمندان برگزار می گردد.