برنامه های ما در تلکام 2014

اپراتور اول تلفن همراه کشور به همراه شرکت های همکار با اختصاص فضایی بیش از سه هزار مترمربع به غرفه های خود، بزرگترین حضور نمایشگاهی را در «ایران تلکام ۲۰۱۴» خواهند داشت. همراه اول در «ایران تلکام۲۰۱۴» با شعار «به سرعت هم اعتبار می دهیم» به همراه شرکت های همکار، در سالن های اختصاصی ۷ و A۲۵و فضاهای باز جلوی این سالن ها، با رویکرد ارائه خدمات نسل های ۳ و ۴ تلفن همراه، آخرین دستاوردها، محصولات و خدمات نوین خود را عرضه می کند. در پانزدهمین نمایشگاه ایران تلکام، همراه اول با خدمات و سرویس های جدیدی نظیر «نوترینو» و «مودم های MBB»، طرح های تشویقی همچون «جمعه های رؤیایی» و «شتاب در پرداخت»، طرح های پاییزی همچون «جمعه های هزار رنگ پاییزی» و «خوشامدگویی پاییزی» در خدمت بازدید کنندگان خواهد بود. اختصاص فضایی برای تجربه خدمات، سرویس ها و بخصوص نرم افزارهای کاربردی نسل ۳ و ۴ تلفن همراه، از دیگر برنامه های همراه اول در نمایشگاه امسال است. شرکت ارتباطات سیار ایران در بخش خدمات ارزش افزوده، با تمرکز بر روی خدمات نوین، محتوای غنی و اپلیکیشن های کاربردی، از عرضه ۳۹ اپلیکیشن جدید بر بستر ۳G در «ایران تلکام ۲۰۱۴» خبر داده است. اپراتور اول با ارائه خدمات خاص به سازمان و شرکت ها با خدماتی نظیر «خدمات سرور اختصاصی مجازی ابری»، «ابر همراه»، «سیم کارت سازمانی»، «همراه اول سلامت»، «آوای انتظار سازمانی»، «دولت همراه» و «راهکارهای ماشین به ماشین» در نمایشگاه امسال حضور دارد. برپایی فروشگاه جهت دسترسی آسان و سریع مشترکین همراه اول به انواع محصولات و خدمات نظیر سیم کارت دیتا، روتر، دانگل،مای فای، انواع کارت شارژ، انواع گوشی موبایل، تبلت و لوازم جانبی از دیگر برنامه های اپراتور اول در نمایشگاه است. عرضه سیم کارت دانشجو و معرفی دستاوردهای ارتباطات دیجیتال، مسؤولیت های اجتماعی(CSR)، رعایت الزامات ایمنی در برابر تشعشع، تعالی سازمان، بازی، سرگرمی و مسابقه از دیگر برنامه های همراه اول در نمایشگاه است. همراه اول همچون سال های گذشته، امسال نیز برای رفاه حال خبرنگاران، در یکی از سالن های اختصاصی خود(سالن۷)، «اتاق خبر» در نظر گرفته است. همچنین مدیران این اپراتور در روزهای برگزاری نمایشگاه با مصاحبه های اختصاصی و حضور در نشست های خبری، پاسخگوی رسانه ها خواهند بود.

مکان زمان برنامه
سالن 7، غرفه نوآوری دوشنبه 14/7/93 ساعت 10 رونمایی از سامانه جذب ایده
سالن 7، غرفه خدمات ارزش افزوده دوشنبه 14/7/93 ساعت 14:30 رونمایی از شبکه اجتماعی هنرمندان
سالن 7، اتاق خبر هر روزه ساعت 10 الی 16 پاسخگویی مدیران همراه اول به اصحاب رسانه
سالن 7، غرفه ارتباطات دیجیتال هر روز ساعت 10 الی 14 خاطره گویی مردمی در اتاق خاطره
ورودی سالن 7 هر روزه ساعت 10 الی 14 برگزاری مسابقات فرمول وان با شبیه ساز رانندگی (سیمولاتور)
داخل سالن 7 هر روزه ساعت 10 الی 14 بازی واقعیت افزوده (AR) نوترینو
داخل سالن 7 هر روزه ساعت 10 الی 14 مسابقه خوانندگی با اجرای محمود شهریاری
داخل سالن 7 هر روزه ساعت 10 الی 14 برنامه حرکت های نمایشی (پارکور)
ورودی سالن 25A هر روزه ساعت 10 الی 14 برنامه فوتبال دستی انسانی
ورودی سالن 7 هر روزه ساعت 10 الی 14 ثبت نام و تحویل رایگان سیم کارت دانشجویی
داخل سالن 7 هر روزه ساعت 14 قرعه کشی و اهدای جوایز
اخبار نمایشگاه تلکام 2014
 • کد خبر: 1725 17 مهر 1393 12:00 تعداد بازدید: 170566

  استاندار تهران در بازدید از سالن همره اول:

  شهرداری وتمام نهادهابایدسیاستهای خودرا درجهت بهینه سازی سیستم تلفن همر

  مهندس سیدحسین هاشمی استاندار تهران، روز پنج شنبه از سالن اختصاصی همراه اول در نمایشگاه «ایران تلکام 2014» بازدید کرد.

  شهرداری وتمام نهادهابایدسیاستهای خودرا درجهت بهینه سازی سیستم تلفن همر

  مهندس سیدحسین هاشمی استاندار تهران، روز پنج شنبه از سالن اختصاصی همراه اول در نمایشگاه «ایران تلکام ۲۰۱۴» بازدید کرد.
  به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، استاندار تهران در جریان بازدید از سالن اختصاصی همراه اول در جمع خبرنگاران گفت: مشترک همراه اول است  و سال هاست که از خدمات اپراتور اول تلفن همراه کشور استفاده می کند.
  هاشمی در پاسخ به این پرسش که استانداری تهران چه کمکی به تقویت شبکه اپراتور اول تلفن همراه کشور در زمینه نصب هر چه بیشتر آنتن های BTS می تواند بکند، اظهار داشت: همه دستگاه ها باید به شرکت های خدمات رسان مانند همراه اول کمک کنند.
  وی گفت: تلفن همراه امروزه جزء جدایی ناپذیر زندگی مردم شده است، بنابراین شهرداری و تمام نهادها باید سیاست های خود را جهت بهینه سازی سیستم تلفن همراه تنظیم کنند.
  هاشمی افزود: در دنیای کنونی، اداره کلان شهرها بدون خدمات ارتباطی امکان پذیر نبوده و  حل بسیاری از معضلات شهرهای بزرگ مانند تهران بدون خدمات اپراتورهای تلفن همراه میسر نیست.
  وی کاستن از بار ترافیک، کاهش آلودگی هوا، صرفه جویی در وقت، پایین آوردن هزینه ها بخصوص هزینه سوخت و انرژی و کمک به سلامت مردم و کاهش بیماری ها را از مزایای استفاده از فناوری های مخابراتی و ارتباطی عنوان کرد.
  استاندار تهران با اشاره به آغاز ارائه خدمات نسل سه تلفن همراه از شهریورماه سال جاری اظهار داشت: ارائه فراگیر خدمات نسل سه تلفن همراه نقطه عطفی در جهت توسعه خدمات ارتباطی در کشور است.

 • کد خبر: 1726 17 مهر 1393 17:00 تعداد بازدید: 165762

  با همکاری همراه اول و یک وندور معتبر

  آزمایشگاه چند رسانه ای تلفن همراه راه اندازی می شود

  اپراتور اول با همکاری یک وندور معتبر جهانی در دانشگاه هنر اسلامی تبریز، آزمایشگاه چند رسانه ای راه اندازی می شود.

  آزمایشگاه چند رسانه ای تلفن همراه راه اندازی می شود

  اپراتور اول با همکاری یک وندور معتبر جهانی در دانشگاه هنر اسلامی تبریز، آزمایشگاه چند رسانه ای راه اندازی می شود.
  به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، روز پنج شنبه ۱۷ مهرماه و در چهارمین روز از نمایشگاه «ایران تلکام۲۰۱۴»، با حضور مهندس سید حسین هاشمی استاندار تهران، تفاهم نامه همکاری بین همراه اول و یک وندور معتبر خارجی برای راه اندازی آزمایشگاه چندرسانه ای (multimedia lab) در دانشگاه هنر اسلامی تبریز امضاء شد.
  بر اساس تفاهم نامه مذکور، این آزمایشگاه با سرمایه گذاری همراه اول و با هدف توسعه و تقویت محتوای چند رسانه ای ایرانی- اسلامی ویژه تلفن همراه دردانشگاه هنر اسلامی تبریز ایجاد می شود.

   

 • کد خبر: 1727 17 مهر 1393 18:00 تعداد بازدید: 189138

  همزمان با آخرین روز «ایران تلکام 2014»

  جوایز طرح «شتاب در پرداخت» همراه اول قرعه کشی شد

  مشترکین همراه اول که اقدام به پرداخت قبوض خود تا بیستم شهریور ماه کرده بودند، به قید قرعه برنده جوایز نفیسی شدند.

  جوایز طرح «شتاب در پرداخت» همراه اول قرعه کشی شد

  مشترکین همراه اول که اقدام به پرداخت قبوض خود تا بیستم شهریور ماه کرده بودند، به قید قرعه برنده جوایز نفیسی شدند.
  به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، در چهارمین روز از برگزاری نمایشگاه ایران تلکام۲۰۱۴ و در سالن اختصاصی همراه اول و با حضور جمعی از بازدیدکنندگان و نمایندگان نهادهای نظارتی، مراسم قرعه کشی یکدستگاه خودرو پراید و ۱۰۰ گوشی تلفن همراه هوشمند برگزار شد و برندگان آن مشخص شدند.
  مشترکین دائمی همراه اول که تا بیستم ماه اقدام به پرداخت آخرین صورتحساب خود به صورت غیرحضوری کنند، علاوه بر دریافت یک روز مکالمه رایگان داخل شبکه تا پایان ماه، در قرعه کشی یک دستگاه پراید و ۱۰۰ گوشی موبایل شرکت داده می شوند.
  هدیه یک روز مکالمه رایگان داخل شبکه به صورت خودکار فعال نمی شود و مشترک باید به شماره گیری کد دستوری #۱۱۵۱*۱۱۱* شخصاً هدیه مکالمه خود را فعال کند.
  گفتنی است شرکت در قرعه کشی این طرح نیاز به فعال سازی نداشته و مشترکین به صورت خودکار در قرعه کشی شرکت داده می شوند.

 • کد خبر: 1723 16 مهر 1393 17:00 تعداد بازدید: 196256

  رونمایی از پرتال پردیس همراه اول در سومین روز «ایران تلکام2014»

  پرتال پردیس همراه اول با حضور وزیر سابق ارتباطات و فناوری اطلاعات و دبیر شورای عالی فضای مجازی در سالن اختصاصی همراه اول در نمایشگاه ...

  رونمایی از پرتال پردیس همراه اول در سومین روز «ایران تلکام2014»

  پرتال پردیس همراه اول با حضور وزیر سابق ارتباطات و فناوری اطلاعات و دبیر شورای عالی فضای مجازی در سالن اختصاصی همراه اول در نمایشگاه «ایران تلکام 2014» رونمایی شد.
  به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران در این مراسم، دکتر محمد حسن انتظاری دبیر شورای عالی فضای مجازی از پرتال پردیس همراه اول و دکتر رضا تقی پور وزیر سابق ارتباطات و عضو و سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران رونمایی کردند.
  همراه اول در نمایشگاه ایران تلکام 2014، دنیایی از محتوای هنری، سرگرمی، موسیقی، فیلم، برنامه های کاربردی موبایل، بازی، عکس، انیمیشن، کلیپ های آموزشی، تصویری و ... را در «پردیس همراه اول» برای مشترکین خود گرد آورده است.
  علاقمندان با ورود به سایت پردیس اول می توانند به راحتی شبکه های تلویزیونی را به طور زنده و از طریق اینترنت پرسرعت نوترینو تماشا کنند و کلیپ های ویدیویی مورد نظر خود را همان جا ببینند.
  همچنین همراه اولی ها می توانند در پردیس همراه اول هر فیلم، موسیقی، و بازی که دوست دارند به دوستان و آشنایان خود هدیه دهند.
  دسترسی به پردیس همراه اول از سه طریق «ورود به سایت mpardis.mci.ir از مرورگر گوشی یا تبلت دارای سیم کارت همراه اول»، «ورود به سایت pardis.mci.ir با مرورگر کامپیوتر شخصی» و «نصب اپلیکیشن «پردیس همراه اول» روی گوشی»، امکانپذیر است.
  برای استفاده از امکانات پردیس همراه اول نیازی به پرداخت با کارت های بانکی و اینترنتی نیست و علاقمندان می توانند به سادگی از طریق پرداخت آسان به کمک روشهای همیشگی شارژینگ همراه اول(قبض برای مشترکین دائمی و اعتبار برای مشترکین) استفاده کنند.
   

 • کد خبر: 1722 16 مهر 1393 18:00 تعداد بازدید: 192055

  در سومین روز تلکام و در سالن اختصاصی همراه اول؛

  مراسم قرعه کشی 6 دستگاه خودرو برگزار شد

  برندگان 6 دستگاه خودرو ویژه مشترکین سرویس های مبتنی بر محتوا همراه اول مشخص شدند.

  مراسم قرعه کشی 6 دستگاه خودرو برگزار شد

  برندگان ۶ دستگاه خودرو ویژه مشترکین سرویس های ارزش افزوده همراه اول مشخص شدند.
  به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، روز چهارشنبه ۱۶ مهرماه، طی مراسمی که با حضور مهندس وحید صدوقی مدیرعامل همراه اول و مهندس حسین ترابی مدیرعامل شرکت پردیس اول کیش و جمعی از بازدیدکنندگان نمایشگاه «ایران تلکام ۲۰۱۴» برگزار شد؛ ۴ برنده خودرو سمند و ۲ برنده خودرو پژو ۲۰۶ این قرعه کشی، از میان ۱۶ میلیون و ۵۰۰ هزار فرصت حضور در قرعه کشی ارزش افزوده پردیس اول مشخص شدند .
  بر اساس این گزارش، ۱۱ شرکت ارائه کننده خدمات مبتنی بر محتوا همراه شامل راهکارهای همراه کارینا، پیام نگار همراه اول، رهنما کامیابان نخستین، توسعه وادی رایمندان، آزمایشگاه خدمات مبتنی بر محتوا تلفن همراه شریف، مؤسسه راهکار همراه وسناد، سهند سامانه برتر، راهکار سرزمینی هوشمند، سامانه فن آوری طوبی، رهیاب پیام گستران و پیام افزار پیک آسا، در قالب پردیس اول و تحت نظارت شرکت ارتباطات سیار ایران تجمیع شده اند. این مجموعه، هر ماهه بالغ بر یک میلیارد ریال به مشترکین سرویس های مبتنی بر محتوا جایزه می دهد.

 • کد خبر: 1717 15 مهر 1393 14:00 تعداد بازدید: 148169

  صدوقی خبر داد: ارائه خدمات نسل سه همراه اول در 35 شهر

  مدیر عامل همراه اول روز سه شنبه در یک نشست خبری در سالن اختصاصی همراه اول در نمایشگاه ایران تلکام 2014 ، سرویس ها، خدمات و برنامه های این...

  صدوقی خبر داد: ارائه خدمات نسل سه همراه اول در 35 شهر

  مدیر عامل همراه اول روز سه شنبه در یک نشست خبری در سالن اختصاصی همراه اول در نمایشگاه ایران تلکام ۲۰۱۴ ، سرویس ها، خدمات و برنامه های این شرکت را تشریح کرد.
  به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، مهندس وحید صدوقی مدیر عامل همراه اول با اشاره به اینکه این اپراتور در حال حاضر ۶۸ میلیون مشترک داردگفت: همراه اول بیش از ۷۰ درصد جاده های کشور و 1239 شهر را تحت پوشش دارد.
  • دریافت مجوز ارائه آزمایشی نسل سوم تلفن همراه
  مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار ایران گفت: همراه اول مجوز ارائه آزمایشی خدمات نسل سوم تلفن همراه را سوم شهریور دریافت کرد و در ۱۹ شهریور موفق به دریافت مجوز فرکانسی تمیز نسل سوم شد.
  صدوقی افزود: در حال حاضر ۱۴۰۰ سایت نسل ۳ راه اندازی شده و در ۳۵ شهر به مشترکان، سرویس های نسل سوم ارائه می شود.
  وی افزود: برنامه همراه اول راه اندازی ۵۰۰۰ سایت در سراسر کشور تا پایان سال جاری است.
  • سیم کارت های اعتباری همراه اول رایگان شد
  صدوقی در ادامه اظهار داشت: قیمت سیم کارت های ۱۰ هزارتومانی همراه اول، از اول پاییز به پنج هزار تومان کاهش پیدا کرده که با ۵۰۰ تومان شارژ اولیه ارائه می شود و به محض اولین شارژ توسط مشترک، ۵۰۰۰ تومان شارژ نیز به مشترک ارائه می شود و به این ترتیب این سیم کارت ها رایگان در اختیار مشترکان اعتباری قرار می گیرد.
  • تخفیف ۳۰ درصدی به مشترکان دائمی
  صدوقی همچنین از ارائه تخفیف ۳۰ درصدی به مشترکان سیم کارت های دائمی همراه اول خبر داد و گفت: برای مشترکان دائمی جدید همراه اول، از ابتدای پاییز بمدت سه ماه، تخفیف ۳۰ درصدی برای خرید سیم کارت در نظر گرفته شده است.
  • عرضه سیم کارت های دانشجویی
  مدیرعامل همراه اول ارائه سیم کارت های اعتباری دانشجویی را از دیگر خدمات این اپراتور عنوان کرد و گفت: امسال با سیم کارت های دانشجویی، مکالمه درون شبکه رایگان خواهد بود و نرخ مکالمه با این سیم کارت نیز از ۶۹ تومان در دقیقه به ۵۵ تومان کاهش یافته است.
  • ارتقاء شبکه همراه اول
  صدوقی در مورد وقوع برخی اختلالات در شبکه گفت: این اختلالات موقتی است و علت آن عملیات گسترده همراه اول در جهت نوسازی و ارتقاء شبکه است.
  وی افزود: هر چند عملیات نوسازی و ارتقاء شبکه شبها انجام می شود، ولی باز هم شاهد برخی اختلالات طی روز در شبکه هستیم.
  مدیرعامل همراه اول اظهار امیدواری کرد که با انجام هر چه سریعتر مراحل توسعه، بزودی شاهد پایداری شبکه همراه اول باشیم.
  صدوقی گفت: در این مرحله شبکه همراه اول در شهرهای تبریز، ارومیه، کرمانشاه، خرمشهر، آبادان و بندرعباس کاملاً نوسازی شده است.
  • خدمات رومینگ همراه اول به سایر اپراتورها
  صدوقی با بیان اینکه طی ۲۰ سال گذشته همراه اول پوشش کاملی در کشور ایجاد کرده است، افزود: همراه اول همزمان با ارتقاء شبکه اقدام به عرضه خدمات رومینگ به سایر اپراتورها کرده است و هم اکنون ۲۰۰ هزار مشترک ایرانسل و رایتل از سرویس رومینگ همراه اول استفاده می کنند.
  • ارائه خدمات وای فای توسط همراه اول
  صدوقی با اشاره به اینکه در مجوز همراه اول، ارائه وای فای در مناطق پرتراکم پیش بینی شده است، افزود: شرکت ارتباطات سیار ایران سرویس وای فای را راه اندازی کرده و خدمات وای فای از طریق بخش تلفن ثابت  و وایمکس دنبال می شود.
  وی افزود: ارائه خدمات وای فای به مشترکان بزودی شروع شده و در فاز اول در هشت شهر اجرا می شود.
  • بازده ۱۸ درصدی سهام همراه اول در بورس
  صدوقی از بازده ۱۸ درصدی سهام همراه اول در بورس طی شش ماه اول سال جاری خبر داد و گفت: همراه اول جزو ۵۰ شرکت برتر بورس است و امسال سود خوبی نصیب سهامداران این شرکت شده است.
  • ۱.۵میلیون مشترک همراه اول قبوض ایمیلی دریافت می کنند

  مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار ایران در مورد تسهیل دریافت قبوض مشترکان گفت: همرا اول بیشترین مشترک دائمی را دارد و در سال گذشته تعداد مشترکان ما از مرز ۱۷ میلیون نفر عبور کرد.
  صدوقی افزود: برای حفظ محرمانگی قبوض، هم اکنون ۱.۵میلیون مشترک، قبوض خود را از طریق ایمیل دریافت می کنند.
  وی در مورد تسهیل پرداخت قبوض نیز اظهار داشت: مهمترین برنامه همراه اول راه اندازی سرویس بیلینگ CBS برای مشترکان دائمی و اعتباری است تا آنها بتوانند در لحظه  از وضعیت صورتحساب خود آگاه شوند.
  صدوقی پرداخت قبوض از طریق سرویس جیرینگ و ۹۹۹۰ را از دیگر  روش های پرداخت بدون هزینه برای مشترکان همراه اول عنوان کرد.  

 • کد خبر: 1713 14 مهر 1393 16:00 تعداد بازدید: 227128

  همزمان با اولین روز «ایران تلکام2014»

  نخستین شبکه اجتماعی هنرمندان با همکاری همراه اول رونمایی شد

  نخستین شبکه اجتماعی هنرمندان ایران با نام «شبکه ستاره ها»، همزمان با نخستین روز برپایی نمایشگاه «ایران تلکام 2014» در سالن همراه اول رونمایی شد.

  نخستین شبکه اجتماعی هنرمندان با همکاری همراه اول رونمایی شد

  نخستین شبکه اجتماعی هنرمندان ایران با نام «شبکه ستاره ها»، همزمان با نخستین روز برپایی نمایشگاه «ایران تلکام 2014» در سالن همراه اول رونمایی شد.
  به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، در این مراسم که تعدادی از هنرمندان سرشناس کشور از جمله رضا عطاران، نیوشا ضیغمی و حسن ریوندی حضور داشتند، از شبکه اجتماعی "ستاره ها" رونمایی شد.
  در این مراسم رضا عطاران از هنرمندان سینما و تلویزیون در خصوص رونمایی از این شبکه اجتماعی به خبرنگاران گفت: شبکه اجتماعی ستاره ها، یک شبکه اجتماعی بومی است که با مجوز مراجع صاحب صلاحیت راه اندازی شده است.
  وی افزود: این شبکه اقدام به انتشار اخبار هنرمندان می کند و مزیت آن، این است که هیچ واسطه ای بین هنرمند و مردم وجود ندارد و هواداران بطور مستقیم با هنرمندان مورد علاقه خود می توانند ارتباط داشته باشند.
  عطاران گفت: بر خلاف سایر شبکه های اجتماعی، این شبکه متعلق به خودمان است و در صورت گسترش می تواند کارایی شبکه های جهانی را داشته باشد.
  طبق این گزارش، شبکه اجتماعی ستاره ها با همکاری همراه اول و شرکت پردازش اطلاعات و ارتباطات راه اندازی شده و عضویت در آن رایگان است.
  شبکه اجتماعی ستاره ها نخستین شبکه رسمی ارتباطی هواداران هنرمندان ایران است که با همکاری همراه اول و جمعی از هنرمندان، خوانندگان و ورزشکاران کشورمان فعالیت خود را با هدف برقراری ارتباط مستقیم به صورت دو طرفه میان مردم و چهره و مشاهیر ایران آغاز کرده است.
  عضویت در کلوپ هواداران و اتاق گفتمان بازیگران، ورزشکاران و خوانندگان با ارسال کد عضویت از طریق پیام کوتاه به شماره 2050 امکان پذیر است.

 • کد خبر: 1708 09 مهر 1393 13:00 تعداد بازدید: 259224

  بزرگ ترین حضور نمایشگاهی در «ایران تلکام2014»

  همراه اول با دو سالن اختصاصی، در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی شرکت می کند.

  بزرگ ترین حضور نمایشگاهی در «ایران تلکام2014»

  اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران اعلام کرد: اپراتور اول تلفن همراه کشور به همراه شرکت های همکار با اختصاص فضایی بیش از سه هزار مترمربع به غرفه های خود، بزرگترین حضور نمایشگاهی را در «ایران تلکام ۲۰۱۴» خواهند داشت.
  بر اساس این گزارش، همراه اول در «ایران تلکام۲۰۱۴» با شعار «به سرعت هم اعتبار می دهیم» به همراه شرکت های همکار، در سالن های اختصاصی ۷ و A۲۵ و فضاهای باز جلوی این سالن ها، با رویکرد ارائه خدمات نسل های ۳ و ۴ تلفن همراه، آخرین دستاوردها، محصولات و خدمات نوین خود را عرضه می کند.
  در پانزدهمین نمایشگاه ایران تلکام، همراه اول با خدمات و سرویس های جدیدی نظیر «نوترینو» و «مودم های MBB»، طرح های تشویقی همچون «جمعه های رؤیایی» و «شتاب در پرداخت»، طرح های پاییزی همچون «جمعه های هزار رنگ پاییزی» و «خوشامدگویی پاییزی» در خدمت بازدید کنندگان خواهد بود.
  اختصاص فضایی برای تجربه خدمات، سرویس ها و بخصوص نرم افزارهای کاربردی نسل ۳ و ۴ تلفن همراه، از دیگر برنامه های همراه اول در نمایشگاه امسال است.
  شرکت ارتباطات سیار ایران در بخش خدمات ارزش افزوده، با تمرکز بر روی خدمات نوین، محتوای غنی و اپلیکیشن های کاربردی، از عرضه ۳۹ اپلیکیشن جدید بر بستر ۳G در «ایران تلکام ۲۰۱۴» خبر داده است.
  اپراتور اول با ارائه خدمات خاص به سازمان و شرکت ها با خدماتی نظیر «خدمات سرور اختصاصی مجازی ابری»، «ابر همراه»، «سیم کارت سازمانی»، «همراه اول سلامت»، «آوای انتظار سازمانی»، «دولت همراه» و «راهکارهای ماشین به ماشین» در نمایشگاه امسال حضور دارد.
  برپایی فروشگاه جهت دسترسی آسان و سریع مشترکین همراه اول به انواع محصولات و خدمات نظیر سیم کارت دیتا، روتر، دانگل،وای فای، انواع کارت شارژ، انواع گوشی موبایل، تبلت و لوازم جانبی از دیگر برنامه های اپراتور اول در نمایشگاه است.
  عرضه سیم کارت دانشجو و معرفی دستاوردهای ارتباطات دیجیتال، مسؤولیت های اجتماعی(CSR)، رعایت الزامات ایمنی در برابر تشعشع، تعالی سازمان، بازی، سرگرمی و مسابقه از دیگر برنامه های همراه اول در نمایشگاه است.
  همراه اول همچون سال های گذشته، امسال نیز برای رفاه حال خبرنگاران، در یکی از سالن های اختصاصی خود(سالن۷)، «اتاق خبر» در نظر گرفته است. همچنین مدیران این اپراتور در روزهای برگزاری نمایشگاه با مصاحبه های اختصاصی و حضور در نشست های خبری، پاسخگوی رسانه ها خواهند بود.
  همچنین علاقمندان می توانند از روز آغاز نمایشگاه، صفحه ویژه این رویداد بزرگ مخابراتی را در پرتال همراه اول به نشانی www.mci.ir مشاهده کنند.
  گفتنی است پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی، ۱۴ تا ۱۷ مهرماه با حضور ۲۱۰ شرکت داخلی و ۶۸ شرکت خارجی از ۱۴کشور، در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

 • کد خبر: 1709 08 مهر 1393 11:00 تعداد بازدید: 229664

  استقبال همراه اول از ایده های نوآورانه

  همزمان با برگزاری نمایشگاه ایران تلکام2014، همراه اول اقدام به جذب ایده های نوآورانه می کند.

  استقبال همراه اول از ایده های نوآورانه

  همزمان با برگزاری نمایشگاه ایران تلکام۲۰۱۴، همراه اول اقدام به جذب ایده های نوآورانه می کند.
  به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، اپراتور اول تلفن همراه کشور همزمان با برگزاری پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی(ایران تلکام۲۰۱۴)، اقدام به جذب ایده های نوآورانه با موضوعات «سلامت همراه»، «حمل و نقل همراه»، «آموزش همراه»، «دولت همراه»، «اپلیکیشن های تلفن همراه» و «شهر هوشمند» می کند.
  ایده پردازان می توانند جهت ثبت ایده های نوآورانه خود از ۱۴ مهرماه سال جاری به پرتال همراه اول به نشانی www.mci.ir مراجعه کنند.
  همچنین علاقمندان می توانند در ایام برگزاری نمایشگاه، برای ثبت ایده خود به غرفه نوآوری همراه اول، واقع در سالن ۷ محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران بصورت حضوری مراجعه کنند.
  گفتنی است همراه اول برای ۱۰ ایده برتر دریافتی جوایز نفیسی در نظر گرفته است.

گالری تصاویـــــر