بسته های سازمانی

همراه اول در راستای تامین نیازهای ارتباطی سازمان‌ها، بسته‌های ارتباطی خود را به مشتریان سازمانی ارائه کرده است. این بسته‌ها شامل خدمات مکالمه، پیامک و دیتا هستند که با تعرفه‌های سازمانی ارائه می‏ شوند و امکان برقراری ارتباطات سازمانی را با هزینه کمتر نسبت به تعرفه ­های عادی فراهم می‌کنند. قابلیت استفاده از بسته‌های متنوع حجمی و زمانی، سازمان‌ها را قادر می‌سازد متناسب با نیازهای خاص خود نسبت به انتخاب بسته مورد نظر اقدام نمایند.

بسته‌های سازمانی تخفیفی

بسته‌های سازمانی تخفیفی، امکان کاهش هزینه‌های ارتباطی سازمان را تا حد چشمگیری فراهم می‌آورد. با استفاده از  این خدمت، مشتریان سازمانی در کلیه ساعات شبانه‌روز و مستقل از میزان مصرف، از تخفیفات قابل توجهی در برقراری مکالمات و ارسال پیامک برخوردار می‌شوند. میزان این تخفیف‌ها متناسب با تعداد سیم‌کارت‌های سازمانی تحت قرارداد است.

بسته‌های سازمانی حجمی

بسته‌های سازمانی حجمی شامل حجم مشخصی از دقایق مکالمه و پیامک هستند که متناسب با نیازهای ارتباطی سازمان‌ها در حجم‌های گوناگون قابل ارائه هستند. با استفاده از این بسته‌ها، مشتریان سازمانی امکان کنترل هزینه‌ها و اتخاذ الگویی مقرون به‌صرفه را برای هزینه‌های ارتباطی خود خواهند داشت. در کنار بسته حجمی انتخابی، امکان بهره‌مندی از بسته‌های هدیه نیز برای مشتریان سازمانی وجود دارد. این بسته‌ها متناسب با نیاز سازمان‌ها از میان خدمات مکالمه، پیامک و دیتا قابل انتخاب هستند.

برای ایجاد سهولت در پرداخت هزینه‌ها، امکان صدور صورت­حساب تجمیعی برای سازمان‌ها فراهم است. همچنین  به‌منظور تسهیل مدیریت سرویس‌ها و کنترل بیشتر هزینه‌ها توسط مدیران سازمان‌ها، گزارش‌های دوره‌ای از سرویس‌های فعال برای سازمان و هزینه مربوط به آنها نیز قابل ارائه است.

علاوه بر طرح‌های تخفیفی و بسته‌های حجمی، همراه اول قادر است با ارائه خدمات مشاوره به مشتریان سازمانی، نیازهای خاص آنها را شناسایی و خدماتی متناسب با آنها را ارائه کند.

به دنبال ارتقاء تکنولوژی انتقال دیتا و ارائه اینترنت نسل سوم و چهارم در کشور، همراه اول کسب‌وکار با ارائه بسته‌های دیتا امکان دسترسی کاربران سازمانی به اینترنت پرسرعت را در هر زمان و از هر مکان فراهم ساخته است. این بسته‌ها متناسب با نیاز سازمان‌ها در حجم‌ها و بازه‌های زمانی متنوع طراحی شده و علاوه بر سیم‌کارت‌های عادی، برای سیم‌کارت‌های دیتا نیز قابل فعال‌سازی هستند.

مزایا و کاربردها:

  •  دسترسی آسان به اینترنت پرسرعت از طریق گوشی‌های موبایل هوشمند، تب‌لت‌ها، لپ‌تاپ‌ها و هر دستگاهی که سیم‌کارت در آن قابل تعبیه است
  •  امکان انتخاب حجم و بازه زمانی مورد نظر متناسب با نیاز کاربران سازمان‌ها
  •  امکان فعال‌سازی گروهی بسته‌های دیتا برای تمامی سیم‌کارت‌های سازمانی
  •  صرفه‌جویی قابل توجه در هزینه‌های ارتباطی سازمان‌ها
  •  ارتقاء بهره‌وری کسب‌وکارها در نتیجه‌ کاهش زمان دسترسی به اطلاعات
  •  قابلیت استفاده در تجهیزات ماشین به ماشین (M2M) برای دسترسی به اطلاعات و نظارت بر عملکرد تجهیزات، تبادل داده و پردازش اطلاعات از راه دور
  •  امکان پرداخت هزینه کلیه سیم‌کارت‌ها از طریق صورت‌حساب سازمانی

همراه اول کسب وکار