ناوش

تشریح فرآیند قرعه‌کشی مشترکان خوش حساب همراه اول درطرح ثامن

همراه‌اول با صدور اطلاعیه‌ای به تشریح فرآیند قرعه‌کشی و اعلام جوایز مشترکین خوش حساب خود در طرح‌ثامن پرداخت.
روابط‌عمومی شرکت ارتباطات‌سیار ایران اعلام کرد: قرعه‌کشی‌ بر اساس شماره تلفن انجام ‌شده و هر خط فقط یک جایزه را می‌توانست از آن خود کند و احتمال اینکه یک شماره تلفن چند جایزه را ببرد وجود نداشت.
در این قرعه‌کشی، پرداخت به موقع صورتحساب، عدم بدهی پیشین در صورتحساب و هر 100 هزار ریال کارکرد دوره، هر کدام یک امتیاز و مشترکانی که امتیاز بیشتری داشتند، از بخت بیشتری برای برنده شدن برخوردار بودند.
قرعه‌کشی، از جوایز با ارزش‌ بیشتر شروع و در صورت برنده شدن در یکی از جوایز، آن شماره تلفن از ادامه قرعه‌کشی کنار گذاشته می‌شد. در ضمن برای مشترکینی که پرداخت خود را به صورت غیرحضوری انجام داده بودند، جایزه ویژه پیش‌بینی شده بود.
این اطلاعیه می‌افزاید: مراسم قرعه کشی 8888 جایزه طرح ثامن برای مشترکان خوش حساب همراه‌اول در تاریخ 23 آذرماه سال‌جاری با حضور نمایندگان دادستانی کل کشور، اداره کل بازرگانی سازمان صداوسیما و مدیران مخابراتی در برج‌همراه برگزار ‌شد و سالن قرعه‌کشی این جوایز به روی اصحاب رسانه و عموم مردم باز بود.
بر اساس این اطلاعیه، پس از انجام قرعه‌کشی و مشخص شدن اسامی برندگان، اسامی جهت بررسی بیشتر و تأیید نهایی به دادستانی و صداوسیما ارسال و پس از تأیید نهایی، از تاریخ 29 دی‌ماه جهت اطلاع عموم بر روی سایت همراه‌اول به نشانی www.mci.ir قرار گرفته است.