افزايش سرمايه 800 درصدي همراه اول منتفي شد


89/09/28 - 13:53

مديرعامل همراه اول:

افزايش سرمايه 800 درصدي همراه اول منتفي شد

خبرگزاري فارس: مديرعامل شركت همراه اول از منتفي شدن افزايش سرمايه 800 درصدي و تخصيص نيم درصد سهام به كاركنان شركت خبر داد و كشف قيمت 3هزار و 495 توماني هر سهم را راضي كننده اعلام كرد.

به گزارش خبرنگار اقتصادي فارس، بعد از اتمام عرضه 113 ميليون و 250 هزار سهم همراه اول، اعضاء هيات مديره و مديران عامل شركت هاي مخابرات، همراه اول و فرابورس در تالار معاملات حافظ حاضر شدند تا لوح يادبودي به مديران همراه اول داده شود.
بعد ازاين مراسم وحيد صدوقي مديرعامل شركت همراه در گفت و گو با فارس از كشف قيمت 3هزار و 495 توماني هر سهم ابزار رضايت كرد و گفت: با حضور اين شركت در فرابورس، بزرگترين عرضه اوليه با حجم تقريبي 400 ميليارد تومان انجام شد كه خوشبختانه فعالان بازار سهام در روزي كه قانون هدفمندكردن يارانه ها اجرايي شد، از اين عرضه استقبال كردند.
وي با بيان اينكه پيش از اين نگراني هايي در مورد شرايط بازار سهام بعد از اجراي قانون هدفمندكردن يارانه ها وجود داشت ادامه داد : با توجه به وجود بيش از 2 ميليارد و 64 ميليون سهم همراه اول و كشف قيمت 3 هزار و 495 توماني هر سهم ، ارزش اين شركت به بيش از 7.2 هزار ميليارد تومان رسيد و با اين اتفاق 10 برابر به ارزش حدود 800 ميليارد توماني بازار اول معاملات فرابورس اضافه شد.
صدوقي با اشاره به اين نكته كه به واگذاري سهام شركت به سرمايه گذاران حقيقي تمايل داريم و 4.5 درصد ديگر هم با هماهنگي شركت فرابورس عرضه خواهد شد خاطر نشان كرد: با ورود شركت همراه اول در فرابورس ، ديگر سرمايه گذاران هم از طريق برگزاري مجامع بر عملكرد شركت نظارت خواهند كرد.
وي همچنين در جريان نشست مطبوعاتي كه با حضور خبرنگاران برگزار شد افزايش سرمايه 800 درصدي شركت را به دليل عدم نياز به منابع مالي جديد و عدم مصوبه هيات مديره منتفي اعلام كرد و از تخصيص نيم درصد سهام به كاركنان شركت خبر داد.
مشروح اظهارات اين مقام مسئول و مديرعامل فرابورس متعاقبا " منتشر مي شود.

 

راهبر