هدف رو بزن! (+ بسته مکالمه همراهی)

از دی ماه 94، بسته مکالمه همراهی و نیز اینترنت نامحدود، از طریق کد دستوری *1000# (طرح هدف رو بزن!) برای هر دو گروه مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول، قابل استفاده خواهد بود

ویژگی های طرح:

در طرح مذکور، برای هر یک از مشترکین دائمی و اعتباری، یک بسته مکالمه 30 روزه، شامل دقایق مکالمه درون شبکه (همراه اول و تلفن ثابت) با یک مبلغ ویژه پیشنهاد می گردد که با تائید خرید و پرداخت هزینه، بسته برای مشترک فعال خواهد شد.

همچنین در طرح هدف رو بزن، اینترنت شبانه نامحدود نیز با شرایط زیر در اختیار مشترکین دائمی و اعتباری قرار خواهد گرفت.

 

ویژگی های اینترنت نامحدود

   

نام بسته

مدت زمان اعتبار بسته نامحدود

اینترنت نامحدود شبانه

1 روز از ساعت 2 تا 7 بامداد

بستهی یک ماهه پیامک نامحدود نیز برای گروهی از مشترکین دائمی همراه اول ارائه شده است.

نحوه فعالسازی طرح:

جهت اطلاع از تعداد دقایق در نظر گرفته شده و مبلغ خرید بسته مکالمه همراهی، مشترک می بایست کد *1000*1# را شماره گیری نماید.

بعد از این مرحله، در پاسخ به درخواست مشترک، مشخصات بسته پیشنهادی طی یک پیامک به وی اعلام می شود و مشترک در صورت تمایل می تواند با تائید و ارسال عدد 1 بسته مذکور را خریداری نماید.

پس از خرید بسته، مشترکین می توانند با شماره گیری کد *1000*0# از وضعیت بسته خود، شامل تاریخ انقضا و میزان دقایق باقیمانده مطلع شوند.

آن دسته از مشترکین که پیامکی مبنی بر مشمول بودن در طرح پیامک نامحدود دریافت می نمایند میتوانند با شماره گیری *1000*3# اقدام به رویت هدف خود نموده و پس از تایید، بسته ماهیانه پیامک نامحدود را فعال نمایند.

   درگاه ارتباطی:

 

   درگاه ارتباطی

   

نوع درخواست

کد دستوری

استعلام وضعیت بسته ها

0#*1000*

رویت بسته مکالمه همراهی

1#*1000*

رویت بسته اینترنت نامحدود

2#*1000*

دریافت راهنما

9#*1000*

نکات مهم:

پس از اخذ تائیدیه، مبلغ هزینه اعلام شده برای مشترکین اعتباری، از اعتبار ایشان کسر شده و برای مشترکین دائمی، در صورتحساب دوره، در آیتم سایر هزینه ها منظور می گردد. سپس پیامکی با مضمون مشخصات بسته خریداری شده برای مشترک ارسال می شود. مهلت استفاده از این بسته از تاریخ خرید به مدت سی روز خواهد بود.

تخفیفات مربوط به این بسته در صورتحساب مشترکین دائمی در آیتم "تخفیفات" محاسبه می گردد.

بدیهی است چنانچه مشترکی در روزهای میانی ماه (مثلا روز پانزدهم ماه جاری) بسته را خریداری نماید، مبلغ کل هزینه بسته در صورتحساب همان ماه در آیتم سایر هزینه ها محاسبه می شود؛ لیکن تخفیفات مربوط به بسته در دو مرحله، ماه جاری و ماه بعدی، جمعا به مدت سی روز برای وی اعمال خواهد شد. برای مشاهده توضیحات بیشتر، لطفاً این لینک را مشاهده نمائید.

مشترکین همراه اول می توانند هر دو بسته مکالمه و اینترنت را به صورت همزمان فعال نمایند.

بسته اینترنت نامحدود شبانه تنها یکبار در طول شبانه روز برای مشترک فعال خواهد شد.

مشترکین می توانند بسته های نامحدود را به صورت همزمان با سایر بسته های اینترنت فعال نمایند.

در صورتیکه مشترک همزمان بسته اینترنت با هدیه شبانه را فعال کرده باشد، اولویت با بسته ای خواهد بود که زمان کمتری تا پایان آن باقی مانده باشد.

بسته های اینترنت نامحدود شبانه نیز مانند بسته مکالمه همراهی، به صورت خودکار تمدید نخواهند شد.

راهبر