معرفی محصولات نوآورانه همراه اول

معرفی برخی محصولات نوآورانه همراه اول

. سیستم مسیردهی هوشمند (IRS)

سرویس مسیردهی هوشمند تماس‏های سازمانی مبتنی بر مکان، به سازمان­هایی با شعب یا دفاتر متعدد و پراکنده در سطح شهر ارائه می­ گردد. بدین منظور پس از تماس مشترک با شماره واحد سازمان در شبکه همراه اول ، برقراری تماس با نزدیکترین شعبه میسر می­ گردد و بدین ترتیب توزیع همگن ترافیک تماس مشترکین بین دفاتر امکان پذیر می­باشد. در واقع مشتریان بدون نیاز به جستجوی شماره شعب مختلف، تنها با شماره ­گیری یک شماره کوتاه به مکان مورد نظر متصل می­شوند.

تبلیغک

حجم انبوه پیامک­های تبلیغاتی همواره باعث شکایت مشتریان بوده است. اما طرح تبلیغک با ایده­ای هوشمندانه این تهدید را به فرصت تبدیل کرده است. در این طرح مشتری می­تواند با انتخاب شعار تبلیغاتی یکی از سازمان­ها یک بسته پیامکی رایگان از آن سازمان دریافت نماید. این شعار تبلیغاتی با خواست شخصی مشتریان در پایان تمامی پیامک­ها درج خواهد گردید و یک نوع تبلیغ هدفمند برای آن سازمان خواهد بود.

هم خون یار

شرکت همراه اول در راستای مسئولیت اجتماعی خود، اقدام به فراهم نمودن بستری جهت تشکیل بانک اطلاعاتی از اهداکنندگان بالقوه خون نموده است. خون یار می ­تواند بانک اطلاعاتی خیرین را برای نیاز فوری سازمان­های متقاضی فراهم نماید و با قابلیت جانمایی خیرین، نزدیکترین مرکز را به خیرین برای اهدای خون معرفی نماید.

سازمان مربوطه با دسترسی به بانک اطلاعاتی اعضاء هر گروه خونی به کاربران مربوط به آن گروه خونی پیغام ارسال می کند و کاربران با استفاده از اطلاعات مراکز اهداء خون بر روی نقشه اقدام به اهداء خون و رفع کمبود گروه خونی درخواستی می ­کنند.

سرويس تاييد تراکنش­هاي مالي

استفاده­ کنندگان کارت­هاي بانکي همواره نگران سو استفاده از کارت بانکي خود مي­ باشند و بانک­ها و موسسات مالي به دنبال ارائه خدمات جديد در جهت افزايش امنيت و رضايتمندي مشتريان خود مي­ باشند. سرویس تأیید تراکنش­هاي مالی، امنیت تراکنش های بانکی افراد را باتوجه به قابليت فراگيري تلفن همراه افزایش می ­دهد. پس از وارد کردن قیمت در دستگاه Mini Pos و ورود رمز ، مبلغ تراکنش از طریق کد دستوری به تلفن همراه خریدار ارسال و پس از تایید مبلغ توسط او، اجازه برداشت وجه از کارت بانکی ارسال می­گردد. اين خدمت مي ­تواند از ورود مبلغ اشتباه توسط فروشنده و یا سوء استفاده از کارت­هاي بانکي جلوگیری کند.

            

راهبر