نرم افزار راهت

راهت، یه راه راحت
نرم‌افزار«راهت»همراه اول به کاربران گوشی های سیستم‌عامل اندروید این امکان را می دهد تا با اعلام موقعیت جغرافیایی خود در نقشه، آدرس صنف مورد نظرشان را در محدوده جغرافیایی خود دریافت نمایند. برای نمونه فرض کنید کاربر به دنبال رستوران‌های اطراف خود می گردد، برای دریافت اطلاعات کافیست گزینه رستوران‌ها را انتخاب کرده و اجازه تشخیص موقعیت از طریق GPS را به نرم‌افزار بدهد. نرم‌افزار پس از دریافت درخواست، رستوران‌های اطراف مکان جغرافیایی او را در نقشه علامت‌گذاری کرده و نمایش می دهد.
در نخستین نسخه نرم‌افزار «راهت» که به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفت، نقشه شهرهای «تهران»، «کرج»، «شیراز»، «مشهد»، «اصفهان»، «تبریز»، «همدان»، «ارومیه»، «رشت» و «اهواز» پوشش داده شده و امکان جستجو و یافتن نزدیک‌ترین«مساجد»، «رستوران‌ها»، «قنادی‌ها»،«جایگاه‌های سوخت‌رسانی»،«بیمارستان‌ها»و «ایستگاه های مترو» برای کاربران مهیا بود.
در دومین نسخه از این نرم افزار کلیه مراکز استانهای کشور تحت پوشش قرارگرفته اند و اطلاعات بیش از 50 صنف از طریق این برنامه در دسترس کاربران قرار دارد. همچنین کاربران می توانند در نسخه فعلی و به روز شده این برنامه آدرس مکان یافت شده در نرم افزار را برای دوستان خود ارسال نمایند و به عبارتی به دوستانشان پیشنهاد دهند. این پیشنهاد از طریق پیامک و به صورت مستقیم از شماره همراه کاربر به شماره دلخواه او ارسال می شود. همچنین کاربران می توانند نظرات خود را درخصوص مکان مورد نظرشان در برنامه منتشر کرده و به هر مکان امتیاز دهند.
این نسخه از نرم افزار پاسخگوی تعداد نامحدود جستجوی کاربر می باشد و هزینه هر هفته استفاده از آن 5000 ریال است.دانلود نرم افزار اندروید راهت

مشاهده راهنمای نرم افزار راهت 

حجم : 84 کیلو بایت

مشاهده  سوالات رایج نرم افزار راهت

حجم : 96 کیلو بایت

   
لطفاً متن زیر را با دقت مطالعه کنید. با استفاده از خدمات این نرم‌افزار، شما با موارد زیر موافقت می نمایید:
-   دريافت و نصب نرم افزار رايگان انجام مي پذيرد. کليه حقوق مادي و معنوي مربوط به داده هاي مکاني در اين نرم افزار مربوط به شرکت همراه اول است. هرگونه استفاده از اين نرم افزار براي مقاصد تجاري و يا مغاير با قوانين کشوري ممنوع بوده و امکان پيگرد قانوني خواهد داشت.
-   جهت فعالسازی و استفاده از سرويس هاي جستجو و سایر خدمات این نرم افزار مبلغي از اعتبار حساب سيم کارت شما کسر مي گردد.
-   استفاده از برخي خدمات در اين نرم افزار نيازمند در اختيار داشتن ارتباط اينترنتي است. در مواردي که برقراري اين ارتباط ميسر نباشد، امکان استفاده از خدمات مورد نظر فراهم نخواهد بود.
-   تلاش شده است تا داده هاي ارايه شده با حداکثر صحت عرضه گردد. با اينحال به دليل تغييرات مداوم و گستردگي جغرافيايي ممکن است برخي داده ها با واقعيت منطبق نباشند.
-   در قسمت پيشنهاد به دوستان، ارسال پيشنهاد از طريق ارسال پيامک و به صورت مستقيم از شماره ي همراه شما به شماره ي دلخواهتان فرستاده خواهد شد.
-   بهره‌گیری و استفاده از خدمات و امکانات این نرم‌افزار مستلزم امکان دسترسی همراه اول به پاره ای از اطلاعات سیم‌کارت و شماره همراه کاربر بر اساس تنظیمات نرم‌افزار راهت می باشد. اطلاعات کاربران این نرم‌افزار محرمانه می مانند.

برای مشترکین اعتباری مبلغ 9% مالیات ارزش افزوده در زمان فعالسازی سرویس کسر می گردد اطلاعات بیشتر>