بسته خوش آمد اینترنت برای سیم کارت های جدید (دائمی و اعتباری)

مشخصات بسته خوش آمد اینترنت نوترینو:

از زمستان 1394،  800mb اینترنت (آلفا+) به مشترکین جدید سیم کارت های دایمی با اعتبار یک هفته هدیه داده می شود.

نحوه فعالسازی:

پس از فعالسازی سیم کارت، پیامک خوش آمد و دعوت به فعال سازی رایگان بسته اینترنت نوترینو به مشترک ارسال می گردد. مشترک تا 30 روز پس از فعالسازی سیم کارت و دریافت پیامک مربوطه از همراه اول امکان فعالسازی بسته هدیه اینترنت نوترینو را از طریق شماره گیری کد *100*5# دارد.

در صورت فعال سازی بسته توسط مشترک بلافاصله پس از اتمام حجمی و یا زمانی بسته، سیستم پس از اطلاع رسانی از طریق ارسال پیامک نسبت به فعالسازی خودکار بسته ماهانه یک گیگابایت (آلفا+) به همراه 1GB هدیه شبانه (100.000 ریالی) برای مشترک اقدام می نماید و مبلغ 100.000 ریال به صورتحساب مشترک اضافه (مشترکین دایمی) می گردد. در صورت عدم تمایل مشترک به فعالسازی خودکار بسته 1GB یک ماهه، پیش از پایان اعتبار حجمی و یا زمانی بسته هدیه، می بایست کد *100*8# توسط مشترک شماره گیری گردد.

شایان ذکر است ارائه بسته خوش آمد 399 ویژه تعرفه مکالمات داخل شبکه بر روی سیم کارت های دائمی و ارائه بسته خوش آمد از این جیب به آن جیب 50.000 ریالی بر روی سیم کارت های اعتباری همچنان ادامه دارد.

کد های دستوری:

مشترکین توسط سامانه *100# همانند دیگر بسته های نوترینو می توانند تمام عملیات مورد نظر مانند بررسی وضعیت بسته، تمدید بسته و غیر فعالسازی را انجام نمایند.

کدهای دستوری
عنوان کد
فعال سازی *100*5#
استعلام اعتبار *100*0#
لغو تمدید *100*8#
راهنما *100*9#

نکات مهم:

در موقع گرفتن بسته، همزمان اینترنت خط مشترک بصورت اتوماتیک فعال می‌گردد و پیامک نحوه تنظیمات گوشی برای استفاده از اینترنت ارسال گردد.

بسته خوش آمد تا یک ماه پس از ارسال پیامک دعوت و خوش آمد امکان فعال سازی دارد.

مشترک در هر لحظه قبل از فعال سازی خودکار بسته  ماهانه (آلفا+)، می تواند با ارسال پیامک و یا شماره گیری کد دستوری از طرح خارج و مانع فعال سازی خودکار بسته گردد.

پس از استفاده‌ی 85% از حجم بسته، پیامک اخطار جهت تمدید خودکار بسته پس از پایان حجم ارسال می گردد.

24 ساعت قبل از پایان اعتبار زمانی در صورت وجود اعتبار حجمی، پیامک اخطار جهت تمدید خودکار بسته پس از پایان زمان اعتبار بسته ارسال می گردد.

راهبر