اتاق گفتگوی تئاتر

با اشتراک این سرویس روزانه تعدادی پیامک حاوی پیامهای تالار را دریافت می نمایید. این سرویس ثبت نامی بوده و با ارسال کد فعالسازی به شماره کوتاه 2050 مشترک سرویس می شوید.

 

 
نحوه فعالسازی
   
ردیف
کد فعالسازی فارسی
کد فعالسازی لاتین
1
تاتر
TR
 
 
نحوه غیر فعالسازی
   
ردیف
کد غیرفعالسازی فارسی
کد غیر فعالسازی لاتین
1
تاتر خاموش
TR Off
 

 تعرفه سرویس :

تعرفه این سرویس به ازای هر پیامک  دریافتی 500 ریال می باشد.
نمونه محتوای دریافتی:  
 

دوستان سلام، شیرین بزرگمهر استاد دانشگاه و داور بخش مسابقه دانشجویان تئاتر آثار دوره شانزدهم جشنواره را به نسبت چند دوره قبل بسیار بهتر عنوان کرده و توضیح داد: بارها برای من اتفاق افتاد هنگامیکه در خلوت خودم بودم و بیشتر در مورد آثار تامل می کردم، به ارزش و اهمیت آنها بیشتر پی می بردم. شما این جشنواره را چطور دیدید؟

سلام و عصر بخیر خدمت همه دوستان، مدیر مجموعه تئاتر شهر درباره اقدامات مدنظر برای محافظت از تئاتر شهر و جلوگیری از تخریب نمای بیرونی مجموعه گفت: ما در حال حاضر دوربین‌های مدار بسته‌ای را در پیشانی تئاتر شهر نصب کرده و پیگیری کردیم تا دوربین‌های بیشتری پیرامون مجموعه نصب شود و حتی پلیس در اطراف این بنای هنری حضور داشته باشد. به نظر شما چه اقداماتی جهت حفظ این آثار باید ترتیب داد؟

 توضیحات مختصر:

برای محافظت از تئاتر شهر و جلوگیری از تخریب نمای بیرونی مجموعه گفت: ما در حال حاضر دوربین‌های مدار بسته‌ای را در پیشانی تئاتر شهر نصب کرد