اتاق گفتگوی دالان خاطره ها

با اشتراک این سرویس روزانه تعدادی پیامک حاوی پیامهای تالار را دریافت می نمایید. این سرویس ثبت نامی بوده و با ارسال کد فعالسازی به شماره کوتاه 2050 مشترک سرویس می شوید.

 

 

 
نحوه فعالسازی
   
ردیف
کد فعالسازی فارسی
کد فعالسازی لاتین
1
خاطره
HR
 
 
نحوه غیر فعالسازی
   
ردیف
کد غیرفعالسازی فارسی
کد غیر فعالسازی لاتین
1
خاطره خاموش
HR Off
 

 

 تعرفه سرویس :

تعرفه این سرویس به ازای هر پیامک  دریافتی 500 ریال می باشد.
نمونه محتوای دریافتی:
 
 

1.       سلام به همه دالونیا،همه اونایی که گذشتشونو از یاد نبردن.امیدوارم روزتون رو با یه دنیا امید،یه بغل آرزو و یه عالمه انرژی مثبت شروع کرده باشین. امروز یاد یه چیزی افتادم که به نظرم واستون جالبه،یاد بازیهای بچگیمون ،قهروآشتی که حین بازی با هم داشتیم،یه بازیی که پسر و دختر نداشت و همه بازی میکردن، کارت بازی بود،انقدر که کارتامونو دوست داشتیم هیچی رو تو دنیا دوست نداشتیم،سر کارت دعوا میشد حتی حالا شما

2.       سلام. به دالون خاطره ها خوش اومدید. می خوایم از امروز با هم درد و دل کنیم و خاطره ها و حرفامونو به همدیگه بزنیم. هر دفعه موضوعی رو مطرح می کنیم که براتون جالب باشه. شما تو هر پیامی که برای ما می فرستید اسمتون رو هم بنویسید. به نظرم حالا که بوی مهر همه جارو پر کرده با یه خاطره از روزای اول مدرسه وقتی تازه اول ابتدایی بودیم شروع کنیم. حتما همه یادشونه. می خوایم قشنگ ترین خاطره هارو انتخاب کنیم.

توضیحات مختصر:

دالون خاطره ها: می خوایم از امروز با هم درد و دل کنیم و خاطره ها و حرفامونو به همدیگه بزنیم. هر دفعه موضوعی رو مطرح می کنیم که براتون جالب باشه.