اثرات روزه داری بر بدن

 

با اشتراک این سرویس روزانه 1 پیامک شامل اطلاعاتی در مورد تاثیرات مثبت روزه بر بدن در افراد سالم و بیمار(افراد مبتلا به فشارخون، چربی خون، مشکلات گوارشی و غیره)، اثرات روزه بر روح و روان و اطلاعاتی در زمینه گروه هایی که می توانند روزه بگیرند و گروه هایی که روزه برای آنها نهی شده دریافت می نمایید. این سرویس ثبت نامی بوده و با ارسال کد فعالسازی به شماره کوتاه 20115 مشترک سرویس می شوید.
 
 
نحوه فعالسازی
   
ردیف
کد فعالسازی فارسی
کد فعالسازی لاتین
1
روزه
rozeh
 
 
نحوه غیر فعالسازی
   
ردیف
کد غیرفعالسازی فارسی
کد غیر فعالسازی لاتین
1
روزه خاموش
Rozeh off
 
 تعرفه سرویس :
تعرفه این سرویس به ازای هر پیامک  دریافتی 500 ریال می باشد.
 
نمونه محتوای دریافتی:
1-روزه گرفتن به همراه داشتن تغذیه مناسب در ماه مبارک رمضان، نه تنها مقاومت فرد روزه‌دار را در برابر بیماری‌ها کم نمی‌کند، بلکه قدرت ایمنی بدن او نیز افزایش می‌یابد. چندین ساعت نخوردن و نیاشامیدن باعث می شود علاوه بر کاهش چربی های بدن و مصرف آنها برای تامین انرژی، سموم و مواد زائدی که در کبد وجود دارند، از بدن خارج شوند.
2- بيماران ديابتي كه می خواهند ماه رمضان را روزه بگیرند، بايد به پزشك و متخصص تغذيه خود مراجعه کنند. در اين بيماران، كنترل قند خون و رژيم غذايي مطلوب بايد به صورت ثابت اتفاق بیفتد. رعايت توصیه های تغذيه اي، فعاليت بدني مناسب، استفاده از درمان توصيه شده به آن ها و اندازه گیری منظم و طبق برنامه ای که پزشک تعیین کرده اهمیت بسیار زیادی در حفظ سلامت آنان و توفیق روزه گرفتن دارد.

 

کپی رایت © 1398 _ شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول)

شماره پروانه رگولاتوری 1100 / 100