هواداران بهنوش بختیاری

 

این سرویس در رده سرویس های اطلاع رسانی و در قالب کلوپ هواداری و اتاق گفتمان می باشد. سرکار خانم بهنوش بختیاری از طریق این سیستم با هواداران و طرفداران خود در سرار کشور ارتباط پیامکی دو طرفه (ارسال و دریافت) برقرار می نماید. سرکار خانم بهنوش بختیاری از این طریق صحبت های مهم با هواداران، پیام ها، تبریکات و سایر موارد مورد نیاز را ارسال می نمایند. و همچنین هوادارانمی توانند از طریق این سیستم با ایشان ارتباط داشته باشند .این سرویس ثبت نامی بوده و با ارسال کد فعالسازی به شماره کوتاه 2050 مشترک سرویس می شوید.

 

 
نحوه فعالسازی
   
ردیف
کد فعالسازی فارسی
کد فعالسازی لاتین
1
بهنوش
behnoosh
 
 
نحوه غیر فعالسازی
   
ردیف
کد غیرفعالسازی فارسی
کد غیر فعالسازی لاتین
1
بهنوش خاموش
Offbehnoosh
 

 

تعرفه سرویس :

تعرفه این سرویس به ازای هر پیامک  دریافتی 1000 ریال می باشد.
نمونه محتوای دریافتی:

1.        بهنوش بختیاری بازیگر سینما و تلویزیون معتقد است کیفیت آثار تلویزیونی روز به روز افت پیدا می‌کند و این روند مناسب رسانه‌ای نیست که نماد فرهنگ یک ملت است.
بیشتر مخاطبان تلویزیون بهنوش بختیاری را با بازی در مجموعه‌های پر بیننده‌ای چون «خانه به دوش»، «جایزه بزرگ»، «شب های برره» و...بخاطر می‌آورند. او که در این سال‌ها جز بازی در مدیوم تلویزیون، در سینما نیز حضور پر رنگی داشت

2.       در حال حاضر دوست دارم در کاری حضور داشته باشم که نقش برای من نوشته شده باشد، و فکر می‌کنم بعد از 16 سال حضور حرفه‌ای در فضای تلویزیون و سینما توقع زیادی نباشد که بخواهم نقش‌های بهتری را بازی کنم. هر چند که مدتی است وسواس بیشتری برای انتخاب نقش‌هایم به خرج می‌دهم و حتی فکر کردم برای مدتی از کار در سینما و تلویزیون فاصله بگیرم و بیشتر در تئا‌تر حضور داشته باشم.

 

توضیحات مختصر:
مخاطبان تلویزیون بهنوش بختیاری را با بازی در مجموعه‌های پر بیننده‌ای چون «خانه به دوش»، «جایزه بزرگ»، «شب های برره» و...بخاطر می‌آورند.