کتاب ایران

تعریف سرویس

با اشتراک این سرویس روزانه 1 عدد پیامک شامل اطلاعات خبری در حوزه كتاب و كتابخوانی و ساير موضوعات مرتبط نظير چاپ، نشر و گرافيك از سایت " کتاب ایران" دریافت می نمایید. این سرویس ثبت نامی بوده و با ارسال کد فعالسازی به شماره کوتاه 7050 مشترک سرویس شده و هر روز محتوی سرویس مورد نظر برای مشترک مربوطه ارسال می گردد.

 

 
نحوه فعالسازی
   

ردیف
کد فعالسازی فارسی
کد فعالسازی لاتین
1
ایبنا
IBNA
2 
ibna

 

 
نحوه غیر فعالسازی
   

ردیف
کد غیرفعالسازی فارسی
کد غیر فعالسازی لاتین
1
ایبنا خاموش
IBNA OFF
2 
ibna Off

 

تعرفه سرویس:

تعرفه این سرویس به ازای هر پیامک دریافتی500 ریال می باشد.
توضیحات تکمیلی:

خبر گزاري كتاب ايران، اولين و تنها خبر گزاری تخصصی كتاب است كه فعاليت خود را به طور رسمي از 24 آبان ماه 1385 آغاز كرده است. اين خبر گزاري، زير نظر خانه كتاب كه نهادي غير دولتي وغير انتفاعي است، فعاليت می كند. هدف از اين فعاليت، اطلاع رسانی خبری در حوزه كتاب و كتابخوانی و ساير موضوعات مرتبط نظير چاپ، نشر و گرافيك است.
اخبار خبر گزاری كتاب شامل خبر های داخلی و خارجی بوده كه در موضوعات چاپ ونشر، دين، ادبيات، انديشه، دانش و فن آوری، اجتماعی و سياسی، تاريخ وجغرافيا، كودك و نوجوان و هنر بر روی پايگاه اينتر نتی آن به نشانی: www. ibna. ir منتشر می شود. نقل اخبار خبر گزاری توسط رسانه های گروهی و ساير كاربران با ذكر منبع مجاز است. اين خبر گزاری، علاوه بر نشر خبر به انتشار گزارشها و گفتگو های ويژه و نيز بررسی و تحليل عملكرد نهاد های گوناگون دولتی و غير دولتی در حوزه كتاب و كتابخوانی می پر دازد. همچنين نقد كتاب از ديگر بخشهای خبر گزاری كتاب است كه می كوشد منتخبی از تازه ترين آثار موجود در بازار نشر را با ديدگاه علمی و انتقادی بررسی كند.

 

کپی رایت © 1398 _ شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول)

شماره پروانه رگولاتوری 1100 / 100