کلید رفتار با کودک

 

 با اشتراک این سرویس روزانه یک پیامک (بایدها و نبایدها و رهنمودهای لازم جهت تربیت کودک به تفکیک رده سنی (از بدو تولد تا 5 سالگی) دریافت می نمایید. ضمنا این سرویس ثبت نامی بوده و با ارسال کد فعالسازی 8 به شماره کوتاه 201010 مشترک سرویس شده و هر روز محتوی سرویس مورد نظربرای مشترک مربوطه ارسال می گردد.
 
 
نحوه فعالسازی
   
ردیف
کد فعالسازی فارسی
کد فعالسازی لاتین
1
8
8
 
 
نحوه غیر فعالسازی
   
ردیف
کد غیرفعالسازی فارسی
کد غیر فعالسازی لاتین
1
8 خاموش
8off
 
 

تعرفه سرویس:

تعرفه این سرویس به ازای هر پیامک دریافتی 500 ریال می باشد.

 نمونه محتوا:
به کودک یکساله خود هنگامیکه دراتاق مشغول بازی ست بنگرید. ممکن است درضمن بازی حضور شما را نادیده بگیرد و ظاهرا مستقل به نظر بیاید، اما به محض اینکه اتاق را ترک کنید، احتمالا بازی را متوقف کرده وبه دنبال شما راه میافتد و یا برای برگشتتان داد وفریاد راه میاندازد. اوهمواره به وجود شما درکنارش نیاز دارد. تامین این نیاز، امنیت روانی اورا تضمین می کند.
اغلب کودکان سه ساله صحبت کردن را بسیار دوست دارند. والدین میتوانند فعالانه و بعنوان شنوندگانی صبور و پرحوصله که دردسترس کودک قراردارند در راه رشد باورها و نگرشهای شخصی به او کمک کنند. این امر یعنی تبادل ایده ها و اندیشه ها به جای امرونهی. درصورت ممکن نظرکودک را جویا شوید و با دقت به پاسخ او گوش دهید. توجه بزرگسالان عزت نفس کودک را ارتقا میبخشد. کودک درچنین حالتی با خود میاندیشد اگر یک بزرگسال واقعا به من گوش میدهد پس حتما مهم هستم

 

کپی رایت © 1398 _ شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول)

شماره پروانه رگولاتوری 1100 / 100