اخبار ویژه روزنامه خبر ورزشی

با اشتراک این سرویس روزانه 1الی 3 پیامک حاوی  اخبار ورزشی روزنامه خبر ورزشی را دریافت می نمایید. این سرویس ثبت نامی بوده و با ارسال کد فعالسازی به شماره کوتاه 2050 مشترک سرویس می شوید.

 

 

 

 
نحوه فعالسازی
   
ردیف
کد فعالسازی فارسی
کد فعالسازی لاتین
1
خبرورزشی
KHV
 
 
نحوه غیر فعالسازی
   
ردیف
کد غیرفعالسازی فارسی
کد غیر فعالسازی لاتین
1
خبرورزشی خاموش
KHV Off
 

 

 تعرفه سرویس :

تعرفه این سرویس به ازای هر پیامک  دریافتی 500 ریال می باشد.
نمونه محتوای دریافتی:

1.        دژاگه در گفت‌و گوی اختصاصی با خبرورزشی: روح و قلب من کنار ملی‌پوشان است. -تماس شبانه گل محمدي با علي كريمي برای رفتن به نفت! -سوال هیئت مدیره:تمرین دهنده دایی کیست؟ -اشجاری،محمدرضایی و موسوی در لیست مازاد قلعه نویی. -افشین:از استقلال پیشنهاد دارم اما تصمیم نگرفتم. -یعقوب کریمی:از روند مذاکرات پرسپولیس و سپاهان با نفت بی خبرم. -داشتن2قرارداد داخلی با سپاهان و پرسپولیس؛دهنوی یک سال محروم می شود؟

2.       پرسپوليس به دنبال اميد عاليشاه بازيکن راه آهن. -قرارداد 2ساله میلاد غریبی با پرسپولیس. -3پيشنهاد از ايران و2پيشنهاد از اتريش و امارات برای کریمی. -کروش به کریمی:هروقت دوست داشتی برگرد. -گردان،عقیلی،ابراهیمی و افشین در لیست خرید قلعه نویی. -چراغ سبز رحمتی به استقلال برای تمدید. -توافق اولیه نیلسون با سپاهان. -قرارداد ابراهيم‌زاده با راه‌آهن رسمي مي‌شود. -بايرن مونيخ فاتح ليگ‌قهرمانان اروپا شد.

 
توضیحات مختصر:

دژاگه در گفت‌و گوی اختصاصی با خبرورزشی: روح و قلب من کنار ملی‌پوشان است. -تماس شبانه گل محمدي با علي كريمي برای رفتن به نفت