درسهایی از قرآن

تعریف سرویس

اخبار و نکات مهم از مطالب کتاب " تفسير نور " و جلسات درسهای از قرآن و. . . این سرویس مبتنی بر درخواست مشترک بوده و با هر بار ارسال کد مربوطه به شماره کوتاه 7050 محتوی سرویس برای مشتری ارسال می گردد.

 
 
کد ارسالی جهت دریافت محتوی
   
ردیف
کد فعالسازی فارسی
کد فعالسازی لاتین
1
نور
OZV NOOR
2 
NOOR
 
تعرفه سرویس:
تعرفه این سرویس به ازای هر پیامک دریافتی 500 ریال می باشد.
توضیحات تکمیلی:

"مركز فرهنگي درسهايي از قرآن"، با هدف تنظيم و نشر آثار قلمي، صوتي و تصويري حجّت الاسلام و المسلمين محسن قرائتي، در سال 1375 تاسيس گرديد.

از اهداف اوليّه مركز:

·         بازنگري و ويراستاري آثاري كه تا آن تاريخ توسط ناشران مختلف و به صورت پراكنده منتشر گرديده بود. در اين راستا كليّه كتب مخصوصا مجلدات اوليّه ي ((تفسير نور)) كه توسط انتشارات در راه حق ّچاپ شده بود، پس از تكميل و تصحيح در مسير نشر قرار گرفت.

·         انتشار كتاب با قيمت نازل در حدّ امكان، تا علاقمندان به كتب ديني، متحمّل هزينه هاي كمتري شوند، كه بحمداللّه در اين جهت، موفّقيت نسبي حاصل گرديده و درمقايسه با ديگر انتشاراتي ها، محصولات اين مركز از قيمت پايين تري برخورداراست.

·         عرضه ي جزوات تفسيري از سوره هاي مختلف قرآن، همچون يوسف، قصص، اسراء، حجرات و لقمان، در سطح وسيع جهت برگزاري مسابقات تفسيري.

·         تهيه و تكثير نرم افزار ((بلاغ)) كه مجموعه ي بيست و نه سال مباحث درسهايي از قرآن (از سال 58 تا پايان 86) را در بر دارد و حدود 1800 سخنراني را در قالب يك DVD ارائه مي كند.

انجام مراحل تحقيق، ضبط و تدوين نهايي برنامه تلويزيوني درسهايي از قرآن، و همچنين طرح سؤالات پاياني برنامه كه در جلب توجّه بينندگان و دقّت در مباحث نقش مهمي داشته است.

کپی رایت © 1398 _ شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول)

شماره پروانه رگولاتوری 1100 / 100