اتاق مشهد

 با اشتراک این سرویس روزانه تعدادی پیامک حاوی پیامهای تالار را دریافت می نمایید. این سرویس ثبت نامی بوده و با ارسال کد فعالسازی به شماره کوتاه 2050 مشترک سرویس می شوید.

  

 
نحوه فعالسازی
   
ردیف
کد فعالسازی فارسی
کد فعالسازی لاتین
1
مشهد
MSHD
 
 
نحوه غیر فعالسازی
   
ردیف
کد غیرفعالسازی فارسی
کد غیر فعالسازی لاتین
1
مشهد خاموش
MSHD Off
 
تعرفه سرویس :
تعرفه این سرویس به ازای هر پیامک  دریافتی 500 ریال می باشد.
نمونه محتوای دریافتی:
 
1.       گرانی موجب شده تا در پنج دهه گذشته شهرنشینان ایرانی قادر به خرید فضای کوچک و کوچکتری باشند. از روزگاری که خانه‌های حیاط‌دار ویلایی منزلگاه پدربزرگ‌ها بود تا امروز که قوطی کبریت‌های چند متری جای آن را گرفته عرصه بر ما تنگ شده است. با این حال علاقه بسیاری به نگهداری از حیوانات خانگی ستودنی است! به نظر شما خانه‌های امروز جایی برای حیوان خانگی دارد؟ و اگر بله، ترجیح می‌دهید چه حیوانی را انتخاب کنید؟
2.       اتاق مشهد: به تازگی صدا و سیما آماری از تعداد بینندگان شبکه‌های تلویزیونی ماهواره‌ای اعلام کرده که در نوع خود جالب توجه است. با توجه به این آمار، در حدود 42 درصد از مردم بیننده‌ی برنامه‌های ماهواره‌ای هستند. این در حالی است که طی چند سال گذشته شاهد افتتاح شبکه‌های متعدد از سوی صدا و سیما بودیم، به نظر شما مشکل از کجاست که تقریبا نیمی از مردم تماشای مرغ همسایه را ترجیح می‌دهند، آیا واقعا این مرغ غاز است!؟
 توضیحات مختصر:
اتاق مشهد: به تازگی صدا و سیما آماری از تعداد بینندگان شبکه‌های تلویزیونی ماهواره‌ای اعلام کرده که در نوع خود جالب توجه است