ماه من، روز من

با اشتراک این سرویس روزانه 1 پیامک حاوی طالع همان روز را دریافت می نمایید. این سرویس ثبت نامی بوده و با ارسال کد فعالسازی به شماره کوتاه 2050 مشترک سرویس می شوید.

 

 
نحوه فعالسازی
   
ردیف
کد فعالسازی فارسی
کد فعالسازی لاتین
1
ماه
MAH

 

 

 
نحوه غیر فعالسازی
   
ردیف
کد غیرفعالسازی فارسی
کد غیر فعالسازی لاتین
1
ماه خاموش
MAH Off

 

تعرفه سرویس :

تعرفه این سرویس به ازای هر پیامک  دریافتی 750 ریال می باشد.
نمونه محتوای دریافتی:

1.        ماه من، روزمن: امروز قدرت درونی و آگاهی شما به مراتب بیشتر می‌شود. و به شما اجازه می‌دهد ترس‌ها و صدمات قدیمی را آزاد کنید؛ و می‌تواند به شما کمک کند تا با اعتماد به نفس بیشتری به جلو حرکت کنید. انرژی فیزیکی شما بالا است، هرچند ممکن است احساس نیاز شما به خواب بیش از حد معمول باشد. همچنین احساسات امروزتان درخشان است، که شما را قادر می‌سازد در ارتباط بیشتری با دیگران باشید. از آن استفاده کنید!

2.       وقتی که احساس گیجی و پریشانی می‌کنید واقعا دست پاچه و نگران می‌شوید در حالیکه دیگران شما را به عنوان شخصی می‌بینند که گام‌هایتان را استوار و مطمئن بر زمین می‌گذارد. با وجود اینکه ماه نشان شما هنوز تحت تاثیر زحل تاریک و محزون است و در اولین خانه از شخصیت شما قرار دارد، افکارتان در ابرها شناور هستند. با فردي آشنا مي‌شويد كه براي شما شانس خواهد آورد. مي‌توانید با كمك او به اهداف خوبي برسيد.

 
توضیحات مختصر:

ماه من، روز من: به شما کمک کند تا با اعتماد به نفس بیشتری به جلو حرکت کنید. انرژی فیزیکی شما بالا است، هرچند ممکن است احساس نیاز شما به خواب بیش از حد معمول باشد.