اخبار و حواشی تراختور

با اشتراک این سرویس روزانه 1 الی 3 پیامک حاوی اخبار تراختور را دریافت می نمایید. این سرویس ثبت نامی بوده و با ارسال کد فعالسازی به شماره کوتاه 2050 مشترک سرویس می شوید.

 

 

 

 
نحوه فعالسازی
   
ردیف
کد فعالسازی فارسی
کد فعالسازی لاتین
1
تراکتور
TT
 
 
نحوه غیر فعالسازی
   
ردیف
کد غیرفعالسازی فارسی
کد غیر فعالسازی لاتین
1
تراکتور خاموش
TT Off
 

 

 

تعرفه سرویس :
تعرفه این سرویس به ازای هر پیامک  دریافتی 500 ریال می باشد.
نمونه محتوای دریافتی:
 1.       فهرست تيم فوتبال تراکتورسازي براي فصل جديد با 4 جاي خالي بسته شد! جعفری:با هیچ بازیکنی قرارداد میلیاردی و غیر اصولی نبستیم ولی جزو موفقهای نقل و انتقالات بودیم. سید صالحی: سایپا را میبریم تا گام اول را محکم برداشته باشیم/براي آقاي گلي به تبريزآمده‌ام! فرزاد حاتمی: مصدوميتم طوري نيست که از ترکيب بيرون بمانم!/در تراکتور ماندم تا براي اين تيم در ايران و آسيا بازي کنم و گل بزنم!

2.       سیدصالحی: ما به قهرمانی نیم فصل فکر می کنیم و به این قهرمانی امیدواریم! نصرتی: در نیم فصل اول هرچقدر ذخیره امتیازی تیم ها بالا باشد،در نیم فصل دوم راحت تر می توان بازی کرد/باید سه بازی تا نیم فصل را ببریم. خبرگزاری فارس: آیا حماسه اصفهان در اهواز هم برای تراکتور تکرار می‌شود؟ کمک بازاری‌های تبریز برای تهیه دلار پرتغالی‌های تیم! موسسه قرض الحسنه جوانان خیر،ماشین سازی را خرید.

 توضیحات مختصر:

اخبار تراکتور: فهرست تيم فوتبال تراکتورسازي براي فصل جديد با 4 جاي خالي بسته شد! جعفری:با هیچ بازیکنی قرارداد میلیاردی و غیر اصولی نبستیم