اخبار ویژه لیگ های اروپایی خبر ورزشی

با اشتراک این سرویس روزانه 1  الی 3 پیامک حاوی اخبار ویژه لیگهای اروپاییروزنامه خبر ورزشی را دریافت می نمایید. این سرویس ثبت نامی بوده و با ارسال کد فعالسازی به شماره کوتاه 2050 مشترک سرویس می شوید.

 

 

 

 
نحوه فعالسازی
   
ردیف
کد فعالسازی فارسی
کد فعالسازی لاتین
1
اروپا
LGE
 
 
نحوه غیر فعالسازی
   
ردیف
کد غیرفعالسازی فارسی
کد غیر فعالسازی لاتین
1
اروپاخاموش
LGE Off
 

 

تعرفه سرویس :
تعرفه این سرویس به ازای هر پیامک  دریافتی 500 ریال می باشد.
نمونه محتوای دریافتی:

1.        لیگ اروپا رئال مادرید پیشنهاد داده تا بازی چهارشنبه شب با بارسا به خاطر دیدار با منچستر یونایتد یک روز زودتر برگزار شود. -صحبت‌ها در مورد دستیاران پپ گواردیولا در بایرن مونیخ ادامه دارد. در این میان حضور روبرتو باجو، اسطوره سابق ایتالیا روی نیمکت بایرن یکی از احتمالات اصلی است. -ديديه دورگبا با سران گالاتاسراي ترکيه به توافق 18 ماهه رسیده است. -ویکتور والدز،دروازه بان بارسا قصد تمدید قرارداد ندارد.

2.       علاوه بر بارسا،منچستر سیتی هم نیمار را می خواهد. -مسي قرارداد با بارسلونا را تا ژوئن 2018 تمديد کرد. -رئيس باشگاه بارسلونا فاش کرد:«سال‌هاست به دنبال جذب يکي از بازيکنان رئال بوده ام اما اسمش را نمی گویم.» -چلسی با لمپارد تمدید می کند. -دروگبا وارد استانبول شد تا با گالاتاسرای تمریناتش را شروع کند. -12هزارپوندجریمه فرگوسن به خاطر صحبت علیه کمک داور بازی تاتنهام. -باداشتوبر با بايرن تمديد کرد.

 
توضیحات مختصر:

لیگ اروپا: رئال مادرید پیشنهاد داده تا بازی چهارشنبه شب با بارسا به خاطر دیدار با منچستر یونایتد یک روز زودتر برگزار شود