بسته های ویژه ماه مبارک رمضان

کاربر با اشتراک این سرویس روزانه 1 یک پیامک از هر یک از سرویس های این بسته شامل حدیث ماه رمضان،تغذیه ماه رمضان،دعای ماه رمضان،تقویم ماه رمضان و مسابقه ماه رمضان دریافت می نماید. این سرویس ثبت نامی بوده و کاربر با ارسال کد فعالسازی  RAMEZAN به سرشماره 7020 مشترک این سرویس می شود.

جوایز عضویت در بسته : به قید قرعه
کمک هزینه سفربه مکه10میلیون ریال (نفراول)
 2دستگاه گوشی تلفن همراه    (نفردوم وسوم)
 
 
نحوه فعالسازی
   
ردیف
کد فعالسازی فارسی
کد فعالسازی لاتین
1
رمضان
RAMEZAN
 
 
نحوه غیر فعالسازی
   
ردیف
کد غیرفعالسازی فارسی
کد غیر فعالسازی لاتین
1
رمضان خاموش
RAMEZAN OFF
 
تعرفه سرویس :
تعرفه این سرویس به ازای هر پیامک دریافتی   500 ریال می باشد.
توضیحات تکمیلی:
این بسته شامل 5 سرویس مختلف با محوریت ماه مبارک رمضان می باشد. کاربران می توانند با ارسال کلید واژه RAMEZANعضو تمامی سرویسهای ویژه ماه مبارک رمضان شوند.
این بسته شامل سرویس های ذیل می گردد:
1)      حدیث ماه رمضان: آشنایی با احادیث و روایات مربوط به ماه مبارک رمضان می باشد.
نمونه محتوای دریافتی:
پيامبراکرم (ص)می فرمایند: ماه رمضان، ماه خداست و آن ماهى است كه خداوند در آن حسنات را مى‏افزايد و گناهان را پاك مى‏كند و آن ماه بركت است
 
 
2)      تغذیه ماه رمضان: در این سرویس توصیه های پزشکی مربوط به نوع تغذیه در ماه رمضان ارائه می گردد.
نمونه محتوای دریافتی:
نیاز فوری بدن در هنگام افطار به دست آوردن یک منبع انرژی به شکل گلوکز(قند خون) برای هر سلول زنده به خصوص سلول های مغز و اعصاب است. خرما و آب میوه منابع خوب قند هستند، لذا هنگام افطار مصرف خرما، آب میوه ، سوپ سبزیجات با رشته به منظور حفظ تعادل قند، آب و مایعات بدن توصیه می شود.
 
3)      دعای ماه رمضان: دعای هر روز ماه رمضان برای کاربر ارسال می شود.
نمونه محتوای دریافتی:
دعای روز اول:
« اللهمَّ اجعل صِیامی فیهِ صِیامَ الصائِمین، وَ قِیامی فیهِ قِیامَ القائِمین، وَ نَبِّهنی فیهِ عَن نَومَةِ الغافِلین، وَ هَب لی جُرمی فیهِ یا اِلهَ العالَمین، وَاعفُ عَنّی یا عافِیاً عَنِ المُجرِمین. »
 
خدایا روزه مرا در این روز مانند روزه داران حقیقی که مقبول توست قرار بده ، واقامه نمازم را مانند نمازگزاران واقعی مقرر فرما ، ومرا از خواب غافلان "از یاد تو " هوشیار وبیدار ساز و هم در این روز جرم و گناهم را ببخش ای خدای عالمیان و از زشتی هایم عفو فرما ای عفو کننده از گنهکاران
 
4)     تقویم ماه رمضان : اوقات شرعی مراکز استانها در ماه رمضان به تفکیک اذان صبح، ظهر،مغرب و نیمه شب شرعی اعلام می گردد.
نمونه محتوای دریافتی:
استان اصفهان(10/04/92 یکم رمضان 1434)
اذان صبح:04:16 طلوع خورشید:05:56 اذان ظهر:13:01   غروب خورشید:20:06
اذان مغرب:20:26    نیمه شب شرعی:00:12 
 
مسابقه ماه رمضان: کاربر با ارسال کلید واژه RAMEZAN  به عضویت این سرویس در میاید و در هر پیامک یک سوال با محوریت ماه مبارک رمضان ، همراه با سه گزینه دریافت می دارد. در هر پیامک جمع امتیازات همراه با سوال بعدی برای کاربر ارسال می گردد. هر سوال 10 امتیاز دارد .
 
 
 
 

کپی رایت © 1398 _ شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول)

شماره پروانه رگولاتوری 1100 / 100