نقش زنان قدرتمند درجهان

 

با اشتراک این سرویس، مشترک هر روز مطلبی درباره نقش یکی از زنان برتر بر جهان دریافت خواهد کرد. این سرویس ثبت نامی بوده و با ارسال کد فعالسازی به شماره کوتاه 2021 مشترک سرویس شده و هر روز محتوی سرویس مورد نظر برای مشترک مربوطه ارسال می گردد.
 
 
نحوه فعالسازی
   
ردیف
کد فعالسازی فارسی
کد فعالسازی لاتین
1
زن
Z
 
 
نحوه غیر فعالسازی
   
ردیف
کد غیرفعالسازی فارسی
کد غیر فعالسازی لاتین
1
زن خاموش
Z OFF
 
 
تعرفه سرویس :
تعرفه این سرویس به ازای هر پیامک دریافتی 500 ریال می باشد.
نمونه محتوای دریافتی:
آیا بانوی ایرانی که در لیست 100 نفری از نابغه های زنده دنیا قرار گرفته است را می شناسید؟ لیستی که در آن نام بزرگانی چون بیل گیتس، استیون هاوکینگ و گری کاسپاروف به چشم می خورد. آری، پردیس ثابتی متولد ۱۳۵۴در تهران زیست‌شناس ایرانی و استاد دانشگاه هاروارد (برترین دانشگاه دنیا) است. او سومین زن در تاریخ است که با معدل ۱۰۰و مدارج کامل از مدرسه پزشکی دانشگاه هاروارد آمریکا فارغ التحصیل شد. همچنین شبکه خبری سی ان ان در سال 2007 از او بعنوان یکی از ۸ نوابغی که دنیای ما را متحول خواهند ساخت، نام برده است.
ایندرا نویی که اکنون بعنوان 12 امین زن قدرتمند جهان شناخته می‌شود، در 21 سالگی تحصیلات خود را در رشته مدیریت در هند به اتمام رساند و بعد از 2 سال کار در شرکتهای معتبر هندی، تصمیمی بزرگ گرفت و برای رشد بیشتر و ادامه تحصیل به دانشگاه Yale آمریکا رفت. نهایتا در سال 1994 به پپسی پیوست و به سرعت مدارج ترقی را طی کرد و در سال 2001 مدیر مالی شرکت و نهایتا از سال 2006 بعنوان پنجمین مدیرعامل تاریخ شرکت شناخته می شود. وی در 5 سالی که مدیر مالی شرکت بود، سود سالیانه شرکت بیش از 100% افزایش داشت.
توضیحات تکمیلی: 
با این سرویس می توانید با نقش زنان در جهان از گذشته تا امروز بیشتر آشنا شوید.

کپی رایت © 1398 _ شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول)

شماره پروانه رگولاتوری 1100 / 100