• home_header
  • b2b-top-button

افتخارات ما ایرانی ها

 

با اشتراک این سرویس روزانه یک پیامک شامل یکی از افتخارات ما ایرانی ها دریافت می نمایید. این سرویس ثبت نامی بوده و با ارسال کد فعالسازی به شماره کوتاه 2021 مشترک سرویس شده و هر روز محتوی سرویس مورد نظر برای مشترک مربوطه ارسال می گردد.
 
 
نحوه فعالسازی
   
ردیف
کد فعالسازی فارسی
کد فعالسازی لاتین
1
اف
EF
 
 
نحوه غیر فعالسازی
   
ردیف
کد غیرفعالسازی فارسی
کد غیر فعالسازی لاتین
1
اف خاموش
EF OFF
 
 
 تعرفه سرویس :
تعرفه این سرویس به ازای هر پیامک دریافتی  500 ریال می باشد.
نمونه محتوای دریافتی:
به ایرانی بودنمان افتخار کنیم! تقویم جلالی، دقیقترین تقویم جهان است که در قرن پنجم هجری توسط عده‌ای از ریاضیدانان ایرانی زیر نظر حکیم عمر خیام با فرمان خواجه نظام‌الملک تدوین شد. در برابر تقویم اروپایی که در هر ۳۳۲۰ سال یک روز خطا دارد، تقویم جلالی در هر ۱۰ هزار سال یک ثانیه خطا دارد.
ریزبافت‌ترین تابلو فرش دستبافت جهان که یونسکو آن را به ثبت رسانده، توسط یک ایرانی به نام حسن نظامی‌دوست بافته شده است. این تابلو فرش با نام معراج رسول، در ابعاد 18 در 24 سانتیمتر و با استفاده از 720 رنگ طبیعی و از ابریشم بافته شد. در آن بیش از 1 میلیون گره بکار رفته و بافت آن 4 سال طول کشیده است و در موزه آستان قدس نگهداری می‌شود.
توضیحات تکمیلی:
با این سرویس، هر روز افتخارات ایران عزیزمان را بشناسیم.

 

© تمامی حقوق این پرتال محفوظ و در اختیار شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) دارای شماره پروانه 100/1100 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است.

Copyright 1999 — 2018 MCI.IR All rights reserved.