تالار گفتمان بانوان

با اشتراک این سرویس روزانه تعدادی پیامک حاوی پیامهای تالار را دریافت می نمایید. این سرویس ثبت نامی بوده و با ارسال کد فعالسازی به شماره کوتاه 2050 مشترک سرویس می شوید.

 

 

 

 
نحوه فعالسازی
   
ردیف
کد فعالسازی فارسی
کد فعالسازی لاتین
1
خانم
KH
 
 
نحوه غیر فعالسازی
   
ردیف
کد غیرفعالسازی فارسی
کد غیر فعالسازی لاتین
1
خانم خاموش
KH Off
 

 

تعرفه سرویس :
تعرفه این سرویس به ازای هر پیامک  دریافتی 750 ریال می باشد.
نمونه محتوای دریافتی:

1.        سلام به همه دوستان عزیزم در تالار گفتگوی بانوان. امروز روز جهانی پناهنده است. پناهنده به کسی گفته میشه که به دلایلی مجبور به ترک وطن شده. ایران دومین کشور پناهنده پذیر دنیاست. هنوز هم بعد از گذشت مدتها از پایان جنگ در افعانستان حدود یک میلیون افغان درایران زندگی می کنند. نظر شما درباره حضور پناهندگان افغان در ایران چیه؟

2.       همراهان تالار گفتگوی بانوان سلام، روز بخیر! حتما تا امروز براتون پیش اومده زماني كه همسرتون خسته و عصباني از كار روزانه و مشغله‌هاي زندگي به خونه برمي‌گرده، زماني كه حتي جرات نمي‌كنيد علت بداخلاقي‌هاش رو بپرسيد و ترجيح مي‌ديد شبي آرام و بدون جنجال را پشت‌سر بگذاريد. با وجود اين، آيا تا به حال به اين موضوع فكر كرديد كه براي برطرف كردن اين عصبانيت و پيشگيري از جنجال‌هاي بعدي چه باید کرد؟

 توضیحات مختصر:

بانوان سلام، روز بخیر! حتما تا امروز براتون پیش اومده زماني كه همسرتون خسته و عصباني از كار روزانه و مشغله‌هاي زندگي به خونه برمي‌گرده