هدیه تولد

هدیه تولد

مشترک گرامی تولدت مبارک!
در روز تولدتان میتوانید یکی از دو مورد زیر را به انتخاب خود از همراه اول هدیه بگیرید:
1- 24 ساعت مکالمه رایگان درون شبکه
2- 120 امتیاز باشگاه فیروزه ای (معادل 24 ساعت مکالمه رایگان درون شبکه + 200 مگابایت اینترنت)

نحوه دریافت هدیه
هدیه تولد بر روی سامانه جامع خدمات همراه اول (کد *10# و پیامک به ۹۸۱۰+)، با کد ۴۱ به کلیه مشترکین دائمی و اعتباری ارائه می شود. کدهای دستوری جهت برخورداری از این سرویس در جدول زیر خلاصه شده است:

نحوه دریافت هدیه
   
درخواست
کد *10#
پیامک به 9810+
فعال‏سازی هدیه تولد/ 24 ساعت مکالمه رایگان درون شبکه
*10*411#
411
فعال‏سازی هدیه تولد/120 امتیاز باشگاه فیروزه ای
*10*412#
412
دریافت راهنما *10*419# 419

مشترکین برای دریافت هدیه می بایست در روز تولدشان به انتخاب خود عدد 411 یا 412 را به سرشماره پیامکی ۹۸۱۰+ بفرستند یا یکی از کدهای *10*411# یا *10*412#را شماره گیری کنند. همچنین امکان دریافت راهنمای هدیه، و بررسی روز تولد ثبت شده در سیستم، با ارسال عدد ۴۱۹ به سرشماره پیامکی ۹۸۱۰+ یا شماره گیری کد *10*419#امکان پذیر است.

همچنین دریافت هدیه تولد از طریق اپلیکیشن یا وب سایت همراه من بخش خدمات من/ طرح های تشویقی امکان پذیر است.

قوانین کلی

بسته هدیه تولد به کلیه مالکین سیم کارت های دائمی (به جز مشترکین دارای شرایط خاص و با بدهی معوقه) و اعتباری (به جز مشترکین با وضعیت قطع یک طرفه و دوطرفه و سلب امتیاز) ارائه می شود. همچنین مشترکین حقوقی امکان دریافت این هدیه را ندارند.
مالکین سیم کارت های دائمی و اعتباری، می بایست در روز تولد خود کددستوری مربوط به فعال سازی بسته هدیه مکالمه را شماره گیری کنند. به عبارت دیگر درخواست هایی که قبل از ساعت ۰۰:۰۰ و بعد از ساعت ۲۳:۵۹ تاریخ تولد ارسال شوند، مورد قبول قرار نمی گیرند.
بسته هدیه مکالمه تا ۲۴ ساعت پس از فعال سازی توسط مشترک معتبر خواهد بود. به بیان دیگر با دریافت این بسته کلیه مکالمات درون شبکه مشترک تا ۲۴ ساعت پس از زمان فعال سازی، رایگان خواهد بود.
به طور مثال مشترکی که در ساعت ۱۰:۲۱ دقیقه روز تولد خود اقدام به فعال سازی بسته هدیه نماید، می تواند تا ساعت ۱۰:۲۱ روز بعد مکالمات درون شبکه رایگان داشته باشد
با استفاده از امتیاز باشگاه فیروزه ای امکان دریافت تمامی بسته های موجود در باشگاه فراهم می باشد، همچنین امتیازات اختصاص یافته به مشترکین تا پایان سال بعد اعتبار دارد و پس از آن منقضی می گردد.

راهبر