خرید اینترنتی شارژسیم کارت اعتباری

مراحل خرید شارژ از سایت همراه اول:

  چگونه  می توانم شارژ اعتباری مورد نظرم را در سایت همراه اول انتخاب و خرید کنم؟

1- در گام اول، با بررسی مقادیر شارژ  ارائه شده ( ده هزار ریالی، بیست هزار ریالی، پنجاه هزار ریالی، صد هزار ریالی، دویست هزار ریالی، پانصد هزار ریالی، یک میلیون ریالی)  مبلغ شارژ مورد نظر خود را با کلیک بر روی آن انتخاب کنید.

2- شماره تلفن همراه اعتباری که قصد خرید شارژ برای آن دارید را در این محل وارد نمایید.

3- در مرحله بعدی درگاه بانکی خود را برای پرداخت انتخاب کنید؛ شما می توانید یکی از درگاه های موجود در لیست را به عنوان درگاه پرداخت انتخاب نمایید .

4- کد امنیتی به نمایش درآمده را در پنجره مقابل آن وارد کرده و سپس بر روی دکمه تایید کلیک کرده تا صفحه تایید خرید خود را ملاحظه نمایید .


 

5- در گام نهایی صفحه تایید خرید را مشاهده می نمایید. پس از اطمینان از صحت اطلاعات این صفحه، بر روی گزینه پرداخت کلیک نمایید تا به درگاه بانکی متصل گردید .

6- پس از پرداخت مبلغ در صفحه بانکی ، شماره تلفن همراه شما به صورت مستقیم شارژ می گردد .

پیگیری خرید شارژ از سایت همراه اول:

چگونه خرید شارژم را از evoucher پیگیری کنم؟

1- در صورتی که بخواهید از صحت فرایند خرید اطمینان حاصل کرده و به شماره سریال شارژ خریداری شده دسترسی مجدد داشته باشید می توانید از گزینه "پیگیری خرید" استفاده کنید .

2-شماره تلفن همراه مورد نظر را وارد نموده و سپس شماره پیگیری خرید را وارد کرده و در نهایت با وارد نمودن کد امنیتی در پنجره مقابل آن، بر روی دکمه جستجو کلیک کنید. در صورتی که یکی از موارد درخواستی به صورت نادرست وارد شده باشد با پیام خطا (مانند شکل زیر) رو به رو خواهید گشت :

3- در صورتی که تمامی فیلدها به صورت صحیح وارد شده باشند، با کلیک بر روی دکمه جستجو از وضعیت خرید خود آگاه می شوید: "عملیات شارژ با موفقیت انجام شده است" و در ادامه شماره سریال شارژ خریداری شده را مشاهده می نمایید .

ویدئو مربوط به این صفحه را مشاهده کنید :

شارژ الکترونیکی